Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Van bárki, aki most kezdte el...

Van bárki, aki most kezdte el tanulni az izlandi nyelvet vagy szeretné elkezdeni?

Figyelt kérdés

Szeretek hobbiként nyelvekkel foglalkozni és kifejezetten érdekesnek találom az izlandit. Mivel nem szükségből tanulom, nem szeretnék túl nagy hangsúlyt helyezni a gyors elsajátításra, így jó lenne ha mind a ketten (vagy akár többen) élvezetből csinálnánk a dolgot.


Ha kell tankönyv vagy egyéb tanulást segítő forrás, tudok küldeni, habár mind angol.



2023. máj. 30. 22:09
 1/2 anonim válasza:
engem kíváncsívá tettél vele, mert maga a kultúra érdekel, és lehet hogy a nyelv is igaz nem gondoltam eddig bele, hogy megtanuljam, de tetszik az ötlet. Angolul viszont ne mtudok.
2023. máj. 31. 01:05
 2/2 anonim válasza:

Érdekelne, én is lassabb tempóra gondolnék.

Sajnos a Duolingón nincs izlandi, legalábbis amikor néztem, akkor még nem volt. Pedig ilyen alap mondatokkal jól lehet kezdeni, hogy a fiú kicsi, a lány nagy és hasonlók.

2023. jún. 3. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!