Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Valakinek aki most érettségizi...

Valakinek aki most érettségizik nincs kedve beszélgetni és kölcsönösen megosztani tételeket?😅

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok egy angol érettségim már van emelt bioszra készülök

jan. 2. 14:00
 1/3 anonim válasza:
tételeket ugyan nem, de lelki felkészítést tudok adni, én nagyon megszenvedtem vele :D
jan. 2. 15:24
 2/3 anonim válasza:
#1 szenvedtél? Ezen csak akkor tudsz nem átmenni ha nem akarsz. Nyilván ha kell a továbbtanuláshoz akkor meg kell küzdeni vele, de ehhez is van stratégia, hogy ne terheld túl magad és kihozd a lehető legtöbb felvételi pontot.
jan. 2. 15:31
 3/3 anonim válasza:
#2 azért van aki ráparazik így is. Egyik ismerősömben olyan gyomoridege volt miatta, hogy a szóbelik előtti hetet konkrétan végighányta, úgy ment be mint egy hulla.
jan. 3. 04:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!