Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Van itt olyan lány, aki...

Van itt olyan lány, aki szeretne matekot tanulni?

Figyelt kérdés

Szívesen segítek benne, az egyetemi is jöhet.

Akár lehetsz kezdő is,csak akkor ne add fel még az elején, együtt messzire juthatunk a tudást illetően.

25F



febr. 7. 21:46
 1/7 anonim válasza:
Miért csak lány tanulhat veled matekot? Ezek az edzőtárs kereső, meg tanulásra buzdító kérdések amelyek kizárólag nőknek szólnak eléggé álszentek, a végén mindig kiderül, hogy közösülni óhajt a delikvens.
febr. 7. 21:52
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék előítetes lenni, de itt az oldalon sok olyan ferfi/fiú/ srác van, aki a másik engedélye nélkül és a helyzet tisztázásával ( ezen esetekben

a nemi irányultságom kijelentésevel - hetero ) is bepróbálkozott folyamatosan...

Meguntam az ilyet, ennyi.

Lányokkal jobban kijövök.


Ha nem mozdulsz rám férfiként, akkor írhatsz te is. Csak sajnos az esetek 99% ban, amikor fiukkal próbáltam itt beszélni, barátkozni... Nah mindegy.

febr. 7. 22:03
 3/7 anonim válasza:

Amugy neked miert jo ez ingyen?

Neked ez ilyen egyfajta hobbi?

febr. 7. 22:49
 4/7 anonim válasza:

Én utálom a homikat, a. matekot viszont szeretem. De pasi vagyok :/

Ha nagyon penge vagy, írhatnál. Fizetek is érte.

febr. 7. 23:14
 5/7 anonim válasza:
Üdv! Kömal feladatokban is tudsz segíteni? 23/L
febr. 7. 23:56
 6/7 steven95 válasza:

Mint meleg, bocsi minden "homi" nevében. (Remélem tudod hogy csak az itteni mocsárban vannak mindenkire gátlastalanul rámozduló lények.)

Én is férfi vagyok, és értek a matekhoz :D És nekem is van tanítási vágyam, de ahogy a megfogalmazasodból is kitűnik, eltünedeznek.. :/ Már jó pár ember írt hogy segítsek neki, azóta is várom a kérdéseit...Remélem neked több sikered lesz. 28F

febr. 8. 08:48
 7/7 anonim válasza:

Én igen, és még le is szo

ktatlak az orrtúrásról

febr. 9. 02:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!