Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Rocker/metálos/punk/goth vagy...

Rocker/metálos/punk/goth vagy hasonló stílusú lányok vannak itt esetleg?

Figyelt kérdés
Lenne kedvetek esetleg ismerkedni, barátkozni?

2020. máj. 20. 17:23
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
Vannak, de nincs kedvem.
2020. máj. 20. 17:30
 2/29 anonim válasza:
Nekem lenne ha ír valaki.
2020. máj. 20. 17:33
 3/29 anonim válasza:
Lenne. Crust punk rajongó vagyok és a goth szubkultúrával is szimpatizálok. De csak akkor, ha azt szeretnéd, hogy normális beszélgetés jöjjön létre.
2020. máj. 20. 17:46
 4/29 anonim válasza:

Normálisan beszélgetni, barátkozni nekem is van kedvem.

Viszont a társkeresés nálam nem játszik.

Leginkább a goth szubkultúrával és a blacker közösséggel tudok azonosulni, bár nem sorolom magamat egyikbe sem.

Nem tudom ez mennyire számít de 23 éves vagyok szóval ha tini haverokat szeretnél lehet nem én vagyok a te korosztályod.

Minden esetre kultúrált beszélgetésre haverkodásra vevő vagyok.

2020. máj. 20. 22:44
 5/29 anonim válasza:

annyira bírom, hogy ezek a lányok általában ÉRTELMESEK. Akármilyen korosztályban. Elég csak megnézni a fenti válaszokat. :)

Nem úgy, mint általában a legtöbb szubkultúrához tartozó "egyedi" fiatalok. :)

2020. máj. 21. 19:07
 6/29 anonim válasza:

Én nem gondolom magamat sem egyedinek sem pedig különösen ertelmesnek

Viszont már belefutottam sok olyanba is aki csak arról tudott beszélni hogy melyik koncerten mennyire volt berugva. Na nekem ez nem pálya.

Az meg hogy nem kategorizálom és skatulyázom be magamat egy adott szubkultúrába nem hinném hogy bármit is számítana.



A válaszodból kiveve te csak kötekedni akarsz. Van ennek érteleme? Jobb lesz neked ezzel valami?

2020. máj. 21. 20:31
 7/29 anonim válasza:

Hm, elnézést, ha úgy vetted ki, én tényleg komolyan gondoltam, hogy értelmesek. :)

Nyilván mindenütt vannak kivételek, ahogy te is írtad, hogy csak arról tud beszélni, hogy mikor, kivel és hol rúgott be, de alapvetően az a tapasztalatom, hogy a hasonló stílusú emberek, akik ilyesmi zenét hallgatnak (s emellé még a népzene és a klasszikus zene is helyet kap, talán azt mondhatnám, hogy hangszeres zene) sokkal értelmesebbek, érettebbek, "tucatállampolgár" társaiknál.


Természetesen nem lehet ezt ráhúzni mindenkire.

De az a tapasztalatom, ha meglátok egy lányt acélbetétes bakancsban, oldallánccal, fekete cuccban sört kortyolgatni a parkban és meglátok egy lányt egy divatos, átlagos ruhában, hófehér vászon cipőben, vans sapiban, energiaitalt kortyolgatva, akkor valószínűleg az első figurával fogok tudni értelmesebben elbeszélgetni, vele leszek egy hullámhosszon és ő fogja az általános és érzelmi intelligenciának a magasabb fokát produkálni. :)


Hangsúlyozom, ez egy tapasztalat és vélemény és persze mindenütt vannak kivételek.

De az előző kommentemmel ezt az újbóli felismerést próbáltam kifejezni (sajnos ezek szerint rosszul), mert a kolléga rock, metál, punk, goth lányokkal szeretne ismerkedni és az előttem érkező válaszok, melyek feltehetőleg ilyen vagy hasonló emberektől érkeztek, mind helyesírási hibáktól mentesek, értelmes gondolatmenettel rendelkeznek és összességében pozitív benyomást keltenek, tartalomtól függetlenül. :)

2020. máj. 21. 22:45
 8/29 anonim válasza:
Biztosan nagyon jó lenne egy cuki, vékony, kicsit ribisen kinéző, goth jellegű rockercica, én is bírnék egy ilyet, de ilyenek már nincsenek nagyon itthon. a szőröshónaljú bakancsos kannásborivó típus maradt inkább meg, már ha maradt még. :)
2020. máj. 22. 11:35
 9/29 anonim válasza:

"Biztosan nagyon jó lenne egy cuki, vékony, kicsit rbisen kinéző, goth jellegű rockercica, én is bírnék egy ilyet" ?!


Jó nagy szexista tahó vagy, 8-as.

Elegem van belőle, hogy az ilyen lányokat csak valami könnyen kapható, perverz fantáziajátéknak nézi a sok kangörcsös idióta. -.-

2020. máj. 22. 14:23
 10/29 anonim válasza:
Milyen jó, hogy csak a külső számít.
2020. máj. 22. 15:20
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!