Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy idősebb férfi aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy idősebb férfi aki szimpatikus nekem. Hogy közeledjek hozzá?

Figyelt kérdés

Még sosem beszéltem vele. Csak látszatra ismerem. Meg hallotam pár dolgot róla. Ő 28 éves. Hogyan tudnám megismerni? Vagy hogy közeledjek felé?


17L



ápr. 30. 17:33
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
20%
Kocsival.
ápr. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
81%
Őszintén ez nem egy egyszerű kérdés, ehhez tudni kellene, hogy milyen gyakran, hol látod, mennyi esélyed van vele találkozni stb. De ha mesélsz privátban, én nagyon szívesen segítek.
ápr. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
Szerintem lenne rá esély találkozni vele. A volt sulimba dolgozik. Néha beszoktam járni. De mostanában ritkán..szóval nem gyakran látom én..
ápr. 30. 18:12
 4/45 anonim ***** válasza:
92%

Huh, na nézzük. Ez így nehezebb. Soha nem beszéltél még vele?

Mert akkor talán valami olyan kérdés kellene, ami szintre csak kamu, de oda tudsz vele menni hozzá és lehet belőle beszélgetés. Ez lehet az első lépés.

ápr. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Még sose sajnos.:( Arra gondoltam hogy az Angliai útjáról kérdezem mert arról hallotam. De ha beszélgetünk is nem tudom utána hogyan tovább. Nagyon tetszik,helyesnek találom. De félek hogy őt zavarná a korkülönbség ezért vissza utasítana.
ápr. 30. 18:48
 6/45 anonim ***** válasza:
92%
Soha nem tudhatod. De nem is kell tudnia. Szerintem ne az angliai úttal kezd. Inkább mondjuk azt kérdezd meg, hogy mondjuk nem tudom valakit vagy valamit keresel és hogy segít e. Utána dobd fel, hogy abba a suliba jártál és hallottad több embertől, hogy Angliában volt. Na ez így kevésbé konkrétan nyomulós. Utána elindul a beszélgetés, ha elindul és úgyis érezni fogod, hogy van kémia, vagy nincs. Ha van, akkor nem fogja érdekelni a kor, ha nincs akkor teljesen mindegy, akkor érezni fogod, hogy felszínes és nem közeledik.
ápr. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
82%
Bárhogy közeledhetsz, ha szimpatizál veled, akkor úgyis prütykölne 😁
ápr. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:

18:57

Rendben. Köszönöm a tippet. Ha lesz alkalmam megprobálom.

ápr. 30. 21:47
 9/45 anonim ***** válasza:
100%
Én adtam a tippet, szerintem tényleg próbáld meg. Egy esélyt megér, maximum nem sikerül, viszont nincs veszteni valód.
ápr. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
17%

Beteg vagy Kérdező! Minek neked egy majdnem 30 éves hapsi?

Keresgélj inkább a saját súlycsoportodban.

ápr. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!