Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lenne kedve olyan aszexuális...

Lenne kedve olyan aszexuális lánynak ismerkedni, aki nem durcizik be minden ártatlan kérdésen?

Figyelt kérdés

Két dolgot leszögeznék:

1. Nem vagyok aszexuális, de nem tartom lényeges szempontnak a szexet. Ha valakit érdekel, hogy ez mit takar, írjon, és kifejtem. Röviden: a testi közelséget igénylem, de jól megvagyok közösülés nélkül is.

2. Messze nem a külső a legfontosabb, ráadásul sokak szerint elég egyedi az ízlésem, sokszor pont azok tetszenek, akik másoknak nem igazán. És egyáltalán nem jönnek be a "ribis" hölgyek.


A baj csak az, hogy eddig bárkivel próbálkoztam, mindenki hülyeségeken besértődött. Mondjuk olyanon, hogy rá mertem kérdezni, hogy néz ki. Nem képet akartam kunyerálni, nem a külső alapján akartam szelektálni, csak el szerettem volna képzelni, hogy kivel levelezek. De volt, aki azon sértődött be, hogy végeztem már életemben önkielégítést. Volt, aki meg elkönyvelte magában, hogy biztos azért ismerkedek aszexuálissal, mert csak le akaarok vele feküdni. És mert ő ezt magában elgondolta, az szerinte úgy is van. Na, az ehhez hasonló mentalitású hölgyek nem igazán jönnek be. Viszont eddig 100%-ban csak ilyenekbe futottam bele. Jó lenne valaki normális, értelmes társsal, vagy akár csak baráttal megismerkedni.


Ami pedig azt illeti: szeretem az informatikát, a tudományokat, szoktam animét nézni, és van némi művészi hajlamom. De a legfontosabb szerintem, hogy egyszerűen jól érezzük magunkat.


2020. máj. 23. 21:58
1 2
 1/16 anonim válasza:
". De volt, aki azon sértődött be, hogy végeztem már életemben önkielégítést"... Hát igen, a répa témát én sem szeretem, bocs
2020. máj. 23. 22:09
 2/16 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy szeretni kell? :D
2020. máj. 23. 22:11
 3/16 anonim válasza:
Senki. De ha a hölgyek kedvében akarsz járni, kerüld a témát. Tapasztalatból írom 😉
2020. máj. 23. 22:12
 4/16 A kérdező kommentje:

Tényleg ennyire nehéz értelmezni, ha valaki két tőmondatnál többet ír?

De a kedvedért kifejtem. Nem, nem a lomposról akartam vele beszélgetni, nem akartam a farkamat ráerőltetni, ő hozta fel, hogy kifejezetten zavarná, ha a leendő pasija önkielégítést végezne.

Egyébként meg az aszexualitásnak is vannak változatai. Van, aki még a kézfogástól is irtózik, és olyan is van, aki akár még szexel is, csak épp tök semleges érzés neki. Sőt, olyan is van, aki kimondottan szereti a pajzán témákat, csak a fizikai részétől irtózik.

2020. máj. 23. 22:16
 5/16 anonim válasza:
Ha nem lenne párom, nagyon szívesen ismerkednék, jófejnek tűnsz.
2020. máj. 23. 22:17
 6/16 anonim válasza:
Ja, ha ő hozta fel az más. Micsoda perverz lányok vannak ezen az oldalon... Bocs, ha felhúztalak ☺️minden jót kívánok neked ☺️
2020. máj. 23. 22:21
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszi, aranyos vagy. :)

És sok boldogságot pároddal!

2020. máj. 23. 22:21
 8/16 anonim válasza:

Ha aszexuális lennék és szingli, oda lennék érted:D rohadt jó fej lehetsz!

Sok sikert!😄

2020. máj. 23. 22:43
 9/16 anonim válasza:

Én nő vagyok és nem zavar, hogy a párom maszturbál (és tényleg nem ezen volt a hangsúly).

Szerintem jó fejnek tűnsz, hajrá :) 1 hónap múlva én is ráérek jobban, ha akkor még aktuális lesz, csak barátkozási céllal.

2020. máj. 23. 23:38
 10/16 anonim válasza:
Csak barátkozási céllal nyugodtan írj nekem is :)
2020. máj. 23. 23:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!