Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mi a véleményetek a Tinderről?

Mi a véleményetek a Tinderről?

Figyelt kérdés

2020. máj. 25. 00:16
 1/9 anonim válasza:

Szar...

A lanyok 80-90%-a csak azert haszbalja h instan kovetoket szerezzen.

2020. máj. 25. 00:36
 2/9 anonim válasza:
Épp arra nem jó, amire kitalálták, ismerkedésre.
2020. máj. 25. 05:28
 3/9 anonim válasza:
Nem igazán jó sem szexre, sem párkapcsolat keresésére. Hiába van match, ha írsz valakinek, akkor vagy nem válaszol vagy egy idő után eltűnik a többség. Azt vettem észre hogy inkább csak időtöltésre vannak ott az emberek, unaloműzőnek használják.
2020. máj. 25. 06:13
 4/9 anonim válasza:
Semmire nem jó
2020. máj. 25. 06:37
 5/9 anonim válasza:
Idén lesz 2 éve, hogy ott ismertem meg a páromat. Előtte egyéjszakás kalandjaim voltak onnan. Szóval én hálás vagyok a tindernek.😄
2020. máj. 25. 07:45
 6/9 anonim válasza:

Vicc az egész, hiába állok párba valakivel pár mondat után eltűnik, vagy nem is válaszol -.- Az ott lévő lányok nagy része a tapszataltom szerint (bocsánat a kifejezésért és az álatlánosításért) "ribizli"/egotuningra vágyó/insta követőgyüjtő/troll/szét photoshop-olt/kamu profilos/unalomból regisztrált/srác hülyitő és még sorolhatnám...

Egy olyan lánnyal sem találkoztam ott, aki nem csak felszínesen szeretett volna ismerkedni. :/

Így csak negatív tapasztalatom van onnan.

De ha férdiak top 10%-ba tartozol, akkor persze garantált a siker...

2020. máj. 25. 09:06
 7/9 anonim válasza:

Nem lopta be magát a szívembe.

Az egyébként se a toppon lévő önbizalmamat még jobban megtépázta, mikor még használtam.


26/F

2020. máj. 25. 10:20
 8/9 anonim válasza:
Ha nem nézel ki jól és/vagy nem vagy fotogén, akkor ugyanúgy felejtős, mint bármelyik társkereső, akár férfi vagy, akár nő. Igaz, az élet is csak annyival másabb, hogy a fotogénség nem meghatározó szempont...
2020. máj. 25. 10:40
 9/9 anonim válasza:
Onnét lett párom nem rég. :)
2020. máj. 28. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!