Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Aktív férfiak, mennyire...

Aktív férfiak, mennyire tudtok az oldalon komolyabban ismerkedni?

Figyelt kérdés
Most, hogy már az oldalon van ilyen funkció is passzívként úgy gondoltam adnék egy esélyt a dolognak. Mondván, hogy egy ilyem platformon, akik előszretettel olvasnak, érdeklődnek nyitottabbak lesznek beszélgetésre és kommunikációra, viszont azt látom, hogy hasonlóan megy mint a társkeresőkön. Ti mit tapasztaltok?

2020. máj. 25. 09:48
 1/10 anonim válasza:
Sajnos sok jóra ne nagyon számíts itt se. 😟
2020. máj. 25. 10:02
 2/10 anonim válasza:

Semennyire, mert komoly szándékkal nem akar senki ismerkedni.De még beszélgetni, vagy "csak" barátkozni sem.Kirándulni sem.


Sajnos a testiségre tendál itt is minden !

Pedig egy "csak" barátnak is örulnék, itt ebben a csodás budapesti életben ...

2020. máj. 25. 13:46
 3/10 anonim válasza:
Én uni vagyok, de inkább passzív, és komoly kapcsolatot keresnék aktív férfival, de társkeresőn eddig nem jártam sikerrel, mert aki írt, vagy akire írtam mind szexet keresett. :/
2020. máj. 25. 15:23
 4/10 anonim válasza:

Aktívként kizárólag tartós kapcsolatot keresnék, de csak olyan passzív ír, aki csak szexet keres.

A fene se érti ezt az egészet!

2020. máj. 25. 15:26
 5/10 anonim válasza:
Szerintem az ilyen beálítottságú komoly kapcsolat és annak felvállalása kis hazánkban még nem igazán működik.
2020. máj. 25. 17:14
 6/10 anonim válasza:
Nem ország, nem nemzetiségfüggő, hanem a két személyen múlik. Én minden párkapcsolatom felvállaltam.
2020. máj. 25. 17:18
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem mindenesetben jó olvasni a kommenteket, de végülis beigazolódik az amit gondolok. Valaki mostmár megcáfolhatná.:)
2020. máj. 26. 09:10
 8/10 anonim válasza:
Hát, a ma reggeli levél, amit kaptam, azt hiszem teljesen világossá tette, hogy semmi keresnivalóm sem itt, sem egyáltalán a meleg világban. Az itteni privát után, emailban elküldtek, igen oda, olyan bunkó módon, mert mertem őszintén a véleményemet elmondani a továbbiakról. Azt hiszem ez a sokadik embertelen valaki után nem kívánok a jövőben senkitől semmit sem. Aki akar és tud, az keféljen mindenkivel össze-vissza, majd hamar pusztuljon is bele. Röviden ennyi!
2020. máj. 26. 09:23
 9/10 anonim válasza:
Hát van sokféle arc itt az oldalon
2020. máj. 29. 15:55
 10/10 anonim válasza:
Igen ez is egyfajta társkereső lett.De nem lehetetlen
2022. júl. 26. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!