Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lennél a társam? 33F

Lennél a társam? 33F

Figyelt kérdés

Pestmegyei vagyok kicsit kopaszodom mazohista alkat vagyok nagy darab szeretem ha őszinte lehetek akkor is hogyha kicsit sértő fontosnak tartom hogy a tapasztalatot nem elég csupán megszerezni ki kell emelni hogy mi az ami igazán fontos hogy emlékezetesebb legyen mert ettől lesz értékes a tapasztalat számomra a felelősség élet halál kérdése nem iszom nem dohányzom csak vezetek

Nem leszek szolgalelkű viszont megteszem amit kell gyakran olvasok főleg önfejlesztő és pénzel kapcsolatos könyveket.


2020. máj. 27. 21:27
 1/5 anonim válasza:
Nem, mert nem használsz mondatközi és mondatvégi írásjeleket.
2020. máj. 27. 21:33
 2/5 anonim válasza:
Ebben a leírásban nincsenek benne a te elvárásaid azon kívül, hogy nőnemű legyen az illető. Így nehéz döntés mindenkinek.
2020. máj. 27. 21:40
 3/5 anonim válasza:
Én nagyon-nagyon érzékeny vagyok a helyesírásra. Hányadék ez az íráskép, emiatt a tartalom is kusza. Ha ilyen levelekkel bombázod a többi nőt is, ne csodálkozz, hogy a kutya se ír rád. :/ Látszik, hogy műveletlen vagy, így esélyed se lenne. Meg amúgy sem, mert foglalt vagyok. :D
2020. máj. 27. 21:42
 4/5 anonim válasza:
Azta micsoda helyesírás... :D
2020. máj. 27. 22:51
 5/5 anonim válasza:
én járnék veled ha pesthez laknék közel mindig szerettem ha egy férfi arra koncentrál ami a lélekben van belül nem az írkálására ezt érezni kell szeretni ez erről szól a mai világban ezt elfelejtjük mi emberek szerintem össze is illenénk vannak szadista hajlamok benem idönként én iszok néha sajnos de antialkoholista önfejlesztö könyveim vannak dögivel nincsgond maradj mindig olyannak amilyen vagy találsz párt ne add fel
2020. máj. 28. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!