Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan ember, akiknek...

Van itt olyan ember, akiknek hasonló tüneteik vannak? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Írna nekem olyan privátba, aki ezekkel a tünetekkel rendelkezik? Mert csak a neten olvastam ilyenekről, de szeretném hallani a személyes tapasztalatokat..

Ezek a bizonyos tünetek:


-Hajdú Bihar megyei

-Szingli

-Barátnőt keres

-17-20 éves

-Min. 175 cm magas, sportosabb testalkatú

-Jó humora van

-Nem cigizik, nem drogozik

-Egyetemen készül tanulni



2020. máj. 28. 14:29
1 2
 1/17 anonim válasza:
Gáz lehet úgy lejjebb adni az igényeidből hogy a gyakori kérdéseken keress palit de legalább leírtad az elvárásokat.
2020. máj. 28. 14:32
 2/17 A kérdező kommentje:
És ha nem nekem kell? :'))
2020. máj. 28. 14:51
 3/17 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nem értem mi a bajod. Mintha a mai világban nem ismerkednének a neten az emberek..
2020. máj. 28. 14:53
 4/17 anonim válasza:
Persze értem de attól még kellemetlen ha egy lány hirdeti magát
2020. máj. 28. 15:17
 5/17 anonim válasza:
1-es te minek trollkodsz ide?? Egyáltalán nem gáz a kérdező. Szerintem te vagy az. Áruld már el nekem légy szíves akkor te mit keresel itt? Rovatot tévesztettél??? Meleg vagy esetleg?? Ha meg lányt keresel pont itt van egy előtted..! Mi olyan meglepő és hihetetlen,hogy egy ismerkedős topikban egy lány ismerkedni akar?? Istenem,ásd el magad inkább...jobb híján!
2020. máj. 28. 15:34
 6/17 anonim válasza:
Menjél és ismerkedjél vele
2020. máj. 28. 15:37
 7/17 anonim válasza:
Tünet? Ezek tulajdonságok. Nagyja érthető is, bár az egyetemet nem tudom hova tenni. Na, mindegy. Sok sikert! Mondjuk 4-est se értem, hogy miért lenne baj az, ha egy lány keres?
2020. máj. 28. 15:39
 8/17 A kérdező kommentje:
Hirdeti magát?? Nem azt mondta, hogy a felsorolt tulajdonságokkal rendelkezôkkel már megy is dugni.. Mert ha pl. megfelel a kritériumoknak, de nem tetszik neki az illetô, akkor nem jönne össze vele.. 😄
2020. máj. 28. 15:48
 9/17 anonim válasza:
Az 1-es válaszoló meleg. Szerintem azért irritálja a lány kérdező.
2020. máj. 28. 15:55
 10/17 anonim válasza:
nem nagyon nem vagyok meleg csak van tartásom én nem ismerkednék így de írtam lehet menni barátkozni vele engem nem zavar leirtam a véleményem
2020. máj. 28. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!