Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csalódás a gyakorin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csalódás a gyakorin minden pasi?

Figyelt kérdés
Már régebben is ismerkedtem itt és hát a legtöbb pasi (nő vagyok) nagy csalódás volt. Már nem is reménykedek olyanban, hogy talán valaki értelmes is ír egyszer, mert szerintem itt nem lehet komolyan ismerkedni, max beszélgetni, de azt is csak egy-ket napig. Nektek mi a tapasztalat?
máj. 22. 10:57
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Talán próbálkozz máshol /is/...
máj. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:

Jót akarsz magadnak, akkor felhagysz ezzel az oldallal.

Itt ritka a normális ember.

máj. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Azt vettem észre sajnos.
máj. 22. 11:11
 4/36 Kólauborkával ***** válasza:
Itt? Szerintem felejtős, max egy valódi találkozó erejéig, onnan telefon/messenger/bármi egyéb…
máj. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim válasza:

Drága Kérdező!


Szívesen rácáfolok a rossz tapasztalataidra!


40/F


Érdekel?

máj. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:

Csak itt? Akkor ott ismerkedj ott, ahol nem csalódás.

Sosem értettem ezt a nincs egy normális nő, nincs egy normális pasi siránkozást.

Azok sem szentek, akik siránkoznak.

máj. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Nem vagyok szent, de gáz itt sok ember akkor is.

5-ös! Càfolj!

máj. 22. 11:20
 8/36 anonim válasza:

Akkor meg nekem biztos nem irtal,mert se csalados nem vagyok, gyerekem sincs es meg normalisan kommunikalni is tudok.

Ha gondolod probaljuk meg, dobj egy privatot. 😊

F.

máj. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Teljesen normális értékrendű férfi vagyok, tegyél próbára egy beszélgetéssel, és meglátjuk, mi lesz belőle.Zsolti
máj. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Ez egy ilyen pasi-mágnes kérdés?
máj. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!