Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Regisztrálnátok az Origo...

Regisztrálnátok az Origo Randi társkeresőre?

Figyelt kérdés
Jött már itt össze komoly párkapcsolata valakinek? Kort és nemet is írjatok!

2020. jún. 9. 20:10
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szerintem ott is kolbászfesztivál van mint mindenhol máshol, szóval nem.
2020. jún. 9. 20:29
 2/13 A kérdező kommentje:
Légyszives, kifejtenéd ezt egy kicsit bővebben, mert nem igazán értem, mire céloztál! Másabbnak tűnik, mint a Tinder, vagy az elittárs. Bár, még egyikre sem regisztráltam, csak érdeklődnék, hogy mik a tapasztalatok.
2020. jún. 9. 20:33
 3/13 anonim válasza:
Szerintem az 1es a dickpic-ekre célzott.
2020. jún. 9. 21:07
 4/13 anonim válasza:
Mivel bizalmatlan vagyok, én nem, DE tudok olyan párról, akik társkeresőn ismerkedtek meg és azóta boldog családot alkotnak két közös csemetével!
2020. jún. 9. 21:07
 5/13 anonim válasza:
Elittárson hamarabb találsz normálisabb társat, mivel ahhoz hogy rendesen tudd használni fizetned kell. Aki csak a szexre hajt, az kisebb eséllyel fog fizetős oldalt használni. Inkább azt javaslom. Viszont legyen diplomád, mert az diplomás társkereső.
2020. jún. 10. 06:23
 6/13 anonim válasza:
#5 ez pont nem igaz. Nem tudom elittárs mennyibe kerül, de Tinder tele van komolytalanokkal, akik befizetnek goldra, mert lássuk be az az 5000 ft/hó elég csekély összeg. Kb. egy vacsora 2 főre többe kerül.
2020. jún. 10. 11:13
 7/13 anonim válasza:
Aki Tinderre befizet, az nem is akar onnan lekerülni. Ezzel remélem tisztában vagyunk. Az elittárs pedig nem 5000 Ft-ba kerül.
2020. jún. 10. 12:06
 8/13 anonim válasza:

Egyikre sem, mindegyik társkereső arról manapság szól hogy "fizess elő ezéért meg azéért" emberek nyomorán élősködő oldalak ezek.



Tinderen meg minden nő vagy aranyásó, vagy megugorhatatlan elvárásokat támasztó macskás vénasszony állapot felé hajazó elkényeztetett roncs :D

2020. jún. 10. 13:28
 9/13 A kérdező kommentje:

Az Origo randi is fizetős, ha írni is akarsz valakinek. Kb 3000Ft/Hó

Azért tetszene, mert itt lehet tulajdonságok alapján keresni. Az elittárson pedig csak kirak egy szűk kínálatot, ami a rendszer szerint hozzád illik és csak abból tudsz választani. Valahogy így mesélték. A tinderről azt hallottam, hogy szeypartner kereső féle. Kipróbálnátok?

2020. jún. 10. 15:43
 10/13 anonim válasza:
Az összes ilyen tele van "előfizetésre csábító kamuregekkel" csak mondom. :)
2020. jún. 10. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!