Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy készüljek fel origo...

Hogy készüljek fel origo B2-es angol nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés
Elég biztos alapjaim vannak, már csak meg kéne erősíteni és letisztázni a dolgokat. A kérdésem az lenne, hogy milyen tippeket, feladatokat tudnátok ajánlani gyakorlásra? Valamint mi a vizsga menete? Mennyire kell tudni folyékonyan beszélni, mennyire nehezek a feladatok? Júliusban megyek komplexre. A válaszokat előre is köszönöm!

2020. jún. 9. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorold be a feladatokat, amik a vizsgán előfordulnak. Érdemes lenne beszerezned az origós könyvet, meg valami szóbelis könyvet, amiben benne van kb minden témakör.


Nyilván nem kell c2 szinten beszélned egy b2 vizsgán, de nem sokat segít, ha csak makogsz.

Ha egy-egy pillanatra megállsz, nem fogsz megbukni.

2020. jún. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Van nagy origó nyelvvizsgakönyvem meg 1000 questions 1000 answers is.
2020. jún. 9. 12:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az is jó lesz.

Az alábbi linken is egy szóbelis könyv van, nekem tetszett anno, mikor készültem.


[link]

2020. jún. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is köszönöm a segítséget,ebbe tényleg vannak olyan mondatok,amik az origós szóbelire kellenek. :)
2020. aug. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!