Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 19 éves fiú vagyok, még sosem...

19 éves fiú vagyok, még sosem csókolóztam lánnyal, úgy érzem emiatt nagyon kevés az önbizalmam és nem merek lányokat leszólitani.Tudnátok tippeket adni vagy segíteni hogy ezen hogy tudok változtatni vagy ezt az elképzelésemet hogy tudom mevalósítani?

Figyelt kérdés
Úgy érzem ha túl lennék az első csókon akkor sokkal magabiztosabb lennék és oda tudnék menni a lányokhoz. A barátaim szerint a külsőmmel nincs semmi gond, csak az önbizalmammal. Főként lányok válaszát és tanácsát várom, jöhet privátban is.

2020. jún. 10. 19:26
 1/5 anonim válasza:
Egy csóktól nem lesz több önbizalmad! Szedd össze a tökeid és találj egy lányt! :)
2020. jún. 10. 19:32
 2/5 anonim válasza:

Mitől félsz, hogy elutasítanak? Rettegsz attól, hogy elveszítesz egy olyan nőt, aki nem is a tiéd? Gondolj bele ebbe.

Menjél ki egy plázába és kezdjél el leszólítani nőket. Eleinte lehet idősebb, számodra nem vonzó személy. Kérdezzél tőle valami nagyon egyszerűt, pl.: merre találom a mozi szintet? Aztán amikor már könnyedén megy, egyre vonzóbb, korban hozzád illő nőkhöz menjél oda.

Ez az egész csak egy játék. Nincs benne veszteni valód, ha úgy fogod fel, hogy maga a lekérdezés a cél. Ne várj folytatást, mert nem lesz. Ez nem erről szól.


Sok sikert.

2020. jún. 10. 21:00
 3/5 anonim válasza:
Hasonló cipőben voltam, mint te! Menj el prostihoz! Nekem bevált! Azóta már nem csak önbizalmam van, hanem stabil párkapcsolatom! A kettőt együtt viszont szigorúan tilos!!! Sok sikert!
2020. jún. 10. 21:13
 4/5 anonim válasza:
Az önbizalom nem jön magától. Tapasztalatot kell szerezni. A bátortalanságot le lehet küzdeni. Nem elég álmodozni, kívánni kell! Ehhez van szükség bátorságra, önbizalomra és kitartásra. Gyakorlat teszi...
2020. jún. 11. 13:29
 5/5 anonim válasza:
Nem tudom, mennyire vagy bulis alkat, de nekem az első csókolózásom egy szórakozóhely táncterén történt meg - ott kb észrevétlenül tudsz odamenni hozzá, valószínűleg bele fog menni, amit segít az alkohol is - és utána már sokkal magabiztosabb leszel a külsődről, hiszen már tudni fogod, hogy valakinek tetszettél. Szóval hajrá :)
2020. jún. 12. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!