Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok ti milyen típusú...

Lányok ti milyen típusú fiúkat szeretitek igazán?

Figyelt kérdés
Valamiért én azt érzem hogy engem sosem fog szeretni egy lány sem. Pedig nem vagyok rossz ember, de nincs olyan stílusom amiért odáig lennének a lányok.
2020. júl. 2. 10:42
 1/3 anonim válasza:
Szeretem a kicsit visszahúzódóbb fiúkat, mert ők jobban megértenek. Plusz pont, ha ugyanolyan retardáltak, mint én.:D Bár én sem fogok soha találni párt szerintem, mert nálam feltétel, hogy ne akarjon gyereket, és ne szexeljünk, vagy ha igen, akkor havonta csak egyszer-kétszer, mert aszexuális vagyok. Az a lényeg, hogy hűséges legyen, ne a külső számítson neki, és ne hagyjon el pár hónap múlva. Külseje nem érdekel, de az plusz pont, ha a zenei ízlésünk megegyezik, illetve hosszú haja van, de ez nem feltétel. Szerintem a lányok többségének nem ez jön be, én csak leírtam a saját példámat. De ahányan vagyunk, annyi féle ideál van.
2020. júl. 2. 11:46
 2/3 anonim válasza:

Akivel lehet értelmesen beszélgetni, megértő, kitudja mutatni az érzelmeit, ne a f.rka irányítsa hanem a józan ész, ne legyen szexmániás,

Legyen fontos számára a hűség a bizalom, bármi probléma van azt nyíltan akarja megbeszélni, nem a szőnyeg alá sepregetni és máshol keresni a boldogságot...

Egészséges önbizalma legyen. Nem kell nagydumásnak lennie, én se vagyok az. De, ne harapófogóval kelljen kihúzni belőle mit akar, tudja is mondani magától.

Nagyjából ennyi belső értékre.

Külsőre sötétbarna haj és szem jön be leginkább de nyilván nem ez a döntő. A magasság, nálam nem nehéz magasabbnak lenni. Max 180 cm-ig belefér ( ez se olyan lényeges) Alkatra legyen rajta valami, nem kell izomagyú de ne legyen vékony mint én,az ölelése adjon valami biztonság érzetet.

Nem a stílus számít hanem ahogy érzed magad a bőrödben. Ha van önismereted tudod a jó oldalad és azt használod is, ez már önmagában ad egy jó kisugárzást és ezt meglehet érezni.

Ha valaki elfogadja magát az már egy pozitívum

2020. júl. 2. 12:50
 3/3 Hemi the killer válasza:

A kérdés feltevés eleve hibás, ugyanis erre a kérdésre soha, semmilyen körülmények között nem válaszol őszintén egy nő sem.

Maximum nagyon ritkán, mondjuk 100-ból 1.

Mindenki őszinte, kedves, intelligens pasit akar, aztán valahogy mégis legtöbbször ezek jutnának utoljára eszedbe a pasijaikról.

Elméletben ilyet szeretnének, mert ettől tűnnek jókislánynak.

De hidd el, egyik sem ilyenekről fantáziál, nem ezekre masztiznak.

Nézd meg, hogy milyen pasik vannak a filmekben, amikért a nők rajonganak!

Na, olyanok kellenek nekik.

De ezt sohasem vallanák be sajnos.

Ted Bundy és sok másik sorozatgyilkos számolatlanul kapja a szerelmesleveleket.

A kedves, őszinte és intelligens fiúk pedig... hát... :D

Szóval erről ennyit.

Legfontosabb a jóképűség, kigyúrtság, magasság, magabiztosság, pénz (bár ez határeset).

Minden más ezután jön.

Ja, és a keménység és becsületesség is nagyon fontos.

2020. júl. 5. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!