Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok elégedettek vagytok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok elégedettek vagytok a lábaitokkal? Szeretitek mutogatni, fotózni és ezzel kelteni fel a pasik érdeklődését?

Figyelt kérdés

2020. jún. 9. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
A láb melyik részére gondolsz? A combra, lábszárra, egész lábra?
2020. jún. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Elégedett vagyok vele, mert van, meg mert működik, és egészséges.

Régen baromira nem szerettem, mert aránylag vastag, rövid, bár elég izmos a sok sporttól és futástól.

Ma már úgy vagyok vele, hogy akinek nem tetszik, az majd nem nézegeti, én meg hordok shortot, szoknyát, amihez kedvem van:)

De ezt a pasiktól függetlenül teszem, a barátom szerencsére úgy szeret, ahogy vagyok.

2020. jún. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon szexi tud lenni egy csinos lábfej vagy egy vádli 😊
2020. jún. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
nem,mert először is,ha egy srácnak lábfétise van akkor inkább menekülök
2020. jún. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Na én elég nyitott vagyok...de a lábfétis konkrétan szinte az egyetlen dolog, amitől undorodok. Az ilyentől én is menekülök.
2020. jún. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
5. Csak azért, mert nem tudod, milyen dolgok vannak még. Amúgy kíváncsi lennék, ki mit ért lábfétis alatt, aki itt ír, mert lehet, nem is az, amire gondoltok. (Nekem nincs lábfétisem, de már-már fura ez a viszolygás.)
2020. jún. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%

#6 a lábfétis az lábfétis,akármelyik része legyen a lábnak:D

és azért viszolygok mert egy nagyon bizarr dolog számomra

2020. jún. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még nem vagyok vele 100% elégedett de dolgozok rajta.
2020. jún. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
43%

7. Jujuj, hát az nagyon bizarr, ha a lány lábát is simogatja a barátja. Akkor sehol ne érjen hozzá.

A lábfétis amúgy az, amikor a lábával elégíti ki a fiút.

2020. jún. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Kicsit izmosodnom kene a labamon, de ezen kivul meg vagyok vele elegedve.

Szeretem fotozni a labfejemet (szep cipoben, szandiban) es neha egy szexis kepert a combomat is.

2020. jún. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!