Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek mennyire életszerű...

Szerintetek mennyire életszerű, hogy 25 évig nem kellettem egy nőnek sem, most pedig kapok egy vallomást a barátom párjától hogy őrülten szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Mellesleg szexelt már pénzért férfiakkal és van egy kislánya is.
2020. júl. 3. 02:18
 1/6 anonim válasza:

Furcsa lett volna szerintem ha 5 évesen például már húsz nőnek kelletél volna,bocsi az offért.


Ezt vedd úgy hogy nem csak neki voltál szimpatikus ha nem másnak is csak ugye általában nekünk férfiaknak kell lépni igaz a nők adják a jeleket legelőször ha mi férfiak nem is tudjuk azt,azok a nők akik már képesek ezt szemtől szembe el mondani na azok már tényleg éreznek irántad valamit, szerelemet amit nem szeretne el mulasztani így lép ő.

Ez azért abból a szempontból furcsa hogy pont kapcsolatban él valakivel,de figyelj nem tarthat minden örökké, rövid az élet szóval leginkább a nőn múlik mit is akar pontosan?

Attól is függ te mit érzel?

Ha neked nem jön be akkor hagyd.

Ezt igazán nektek kell el dönteni hogyan is legyen?

De itt azért van pár szempont amit érdemes mérlegelni.

Remélem nekem is lesz ilyen élményem bár remélem neki akkor pont nem lesz párja.

2020. júl. 3. 02:35
 2/6 anonim válasza:
Lehet a te pénzed is kellene.
2020. júl. 3. 08:02
 3/6 anonim válasza:
Én tudom, hogy nem vagyok a társadalom megbecsült tagja a nézeteim miatt .... De Akinek párja van, az tabu.
2020. júl. 3. 08:23
 4/6 anonim válasza:

Velem is volt már olyan, hogy valaki hosszú évek után vallotta be, hogy szeret/szeretett, de nem mert soha közeledni. Ez eddig oké, ilyen van.

Viszont amiket írtál, azokból nem következtetnék őszinte érzelmekre. A barátod párja. És szexelt férfiakkal pénzért.

2020. júl. 3. 08:58
 5/6 anonim válasza:

Haver!A barátod az barátod marad!!!

Vagy feldobnád,hátbadöfnéd egy bizonytalan nőért,akinek ráadásul gyereke is van,és egyszercsak hirtelen beléd "szerelmes"??


Azért ezt jól gondold át!!

2020. júl. 3. 19:28
 6/6 anonim válasza:

Tévelygő, kóválygó léleknek gondolom, akinek minden(ki) kell,

így vigyáznék vele rendesen.

2020. júl. 4. 07:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!