Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tinderen miért tüntek el a...

Tinderen miért tüntek el a lájkolóim? Bővebben lent

Figyelt kérdés

A napokban vettem észre, hogy szarakodott a tinder. Felvettem a kmt sokra és nem adott be akkor se senkit, eltüntek a lájkolóim is. Másnap visszaléptem, hogy lehet csak rendszerhiba volt, kmrel nem volt gond, a lájkolóim meg eltüntek, eddig volt kb 43 és 0 lett, lehetett látni ugye homályosan a képüket, meg a számukat, hogy hányan húztak jobbra, és semmi, eltüntek azt írja ki, hogy 0 kedvelőm van, holott volt. Szerintetek mi lehet az oka, több hónapja fent vagyok és eddig még sose tapasztaltam ilyet. Hol tudom újra visszakapcsolni, hogy lássam hányan illetve homályosan de kik húztak jobbra?!

Válaszokat előre köszönöm!



2020. júl. 3. 14:47
 1/5 anonim válasza:
Hát ez szörnyű... Lehet már nem kedvelnek.
2020. júl. 3. 15:05
 2/5 anonim válasza:
😂😂😂😂 Mekkora probléma.Fos Tinder ahol dugopajtikat keresnek az emberek.
2020. júl. 3. 20:47
 3/5 anonim válasza:

valószínüleg azokat a lájkolókat te már balra húztad, de a tinder a számukat továbbra is kiírja.

Amikor egyszer akciós volt előfizettem egy hónapra, mert 70 fölött volt ez a kedvelők szám, de csak csupa olyan profil volt akit már korábban kilőttem.


Gyanítom volt valami gubanc a tinderen ami lenullázta a valós valóságra.

2020. júl. 5. 19:28
 4/5 anonim válasza:
Miért számít az, hogy kiírja hányan kedvelnek, ha te nem kedvelted őket?
2020. júl. 5. 19:29
 5/5 anonim válasza:

#4

Azért mert arra használja mint a legtöbb lány. Ego simogatásra.

2020. júl. 5. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!