Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Magas és telt, hívő lányok!...

Magas és telt, hívő lányok! Volt, hogy gyülekezetben próbáltatok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Tudom fura a kérdés, gondolom sokan fel is fognak tenni olyan viszont kérdéseket, hogy az alkat és a hit hogyan került ugyan abba a kérdésbe.


Csupán kíváncsi vagyok.


Illetve arra lennék még kíváncsi, hogy gyülekezeti közösségben titeket volt hogy az alkatotok korlátozott az ismerkedésben?


Ha nem okoz problémát a korotokat is oda írnátok a válaszaitokhoz?


Köszönöm! 😊



2020. júl. 8. 12:35
 1/5 anonim válasza:

jeezus, jézus krisztus urunknak (ámen) szenteltem a testem és a lelkem mindörökké jóban rosszban egészségben betegségben, fuj fuj ismerkedés, távozz sátán


Üdv,

Zsurió atya

3 danos bíboros

2020. júl. 8. 13:31
 2/5 anonim válasza:
Nem, nálunk ilyen közösség pont nincs, ahol lehetne. Az ifik még iskolások, utána pedig az ifjú házas csoport következik. Zarándokúton viszont kérték már el a telefonszámomat :)
2020. júl. 8. 14:56
 3/5 anonim válasza:

Szia 🙂 Ha nem haragszol, keresztény fiúként én is megosztanám a véleményem, tapasztalatom segítségképpen.

21 éves, 189cm és 76kg vagyok. Most mondhatni jól érzem magam a bőrömben, viszont 1-1,5 évvel ezelőtt 30 kilóval voltam kövérebb és nagyon nem tetszettem magamnak. (105kg) Úgy érztem, mintha mindenki engem bámulna és szégyelltem magam. Nállunk a gyülekezetben nincs igazán fiatalság, korombeli. Viszont nagyobb ifikonfin nagyon kényelmetlenül éreztem magam. Mindig húzgáltam a ruhám, hogy kevésbé nézzek ki kövérnek. Ahhoz pedig hogy valaki ismerkedni akarjon velem, azt teljesen kizártnak tartottam és igazam is volt. Nekem meg nem volt bátorságom máshoz menni az alkatom miatt, hisz láttam, hogy egyesek hogy néztek rám. Így maradtam a saját társaságomban...


A fájdalmas igazság, hogy a keretények fiatalok körében is számít ki hogy néz ki. Többször láttam már erre példát.

Viszont az egészben az számít, hogy te hogy érzed magad a bőrödben! Ha meg vagy magaddal elégedve, akkor semmin sem kell változtatnod. Nem szabad, hogy mások miatt változtass, ha te nem akarsz. Amennyiben a jelenlegi dolgok nem tetszenek, akkor muszáj változtatnod. Ezt tapasztalatból mondom.

Tisztában vagyok vele, hogy ez nem olyan egyszerű és hogy sok mindentől függnek, függhetnek a dolgok, de én már tapasztaltam és nagyon jó érzés, ha az ember békében van a testével is.

2020. júl. 8. 16:13
 4/5 anonim válasza:
1/3 túl sok Zsozé streamet nézel :) :) :)
2020. júl. 14. 16:00
 5/5 anonim válasza:
#4 nem eleget :D
2020. júl. 14. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!