Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért van az instán annyi...

Miért van az instán annyi kamu profil, ahol magukat "leszbikusnak" nevezik és a bioban mindenütt azt írják hogy "Képcserébe benne vagyok lányokkal, fiúk hagyjanak"?

Figyelt kérdés

Bocsi ha esetleg nem jó kategóriába írok, de azért írtam ki ezt a kérdést mert az elmúlt közel 2 hónapban jóformán ilyen profilok követnek be engem, sokszor kevés követővel és gyakorlatilag kép nélkül, vagy net gyanús képekkel.

Fordult már elő ilyen másokkal is?


L



2020. júl. 12. 13:25
 1/5 anonim válasza:
Persze, ha akarsz, írj, és beszélhetünk 🙂
2020. júl. 12. 13:29
 2/5 anonim válasza:
Én még nem találkoztam ilyennel, de elég valószínű, hogy ezek tényleg kamu profilok (és egy része tuti nem is lányé) és így akarnak többet mutató képet szerezni másokról.
2020. júl. 12. 16:12
 3/5 anonim válasza:
Na vajon? Így akarnak képeket szerezni amikre recskázhatnak.
2020. júl. 12. 16:27
 4/5 anonim válasza:

LOL most komolyan 20 évesen ennyire naiv vagy?

A darkweb-en konkrét iparág épült az ilyen amatőr fiatal csajok manipulálással kicsalt képeire. Főleg ha azok 18 alatt vannak.

Ne legyél már ennyire butus...

2020. júl. 12. 16:34
 5/5 A kérdező kommentje:
Miből gondolod hogy 20 vagyok, 4-es? xD
2020. júl. 12. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!