Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, egy 19 éves egyetemist...

Lányok, egy 19 éves egyetemista srác érdekelne titeket?

Figyelt kérdés
Tudom, baromi para itt ismerkedni, szinte esélytelen, cringe, stb..., de adok egy esélyt, hátha itt találom meg azt, akivel összejönnék majd. 173 cm-res izmos felépítésű srác vagyok, aki rendes, udvarias, vicces és komoly is tud lenni, tudja élni az életét. Van pár hobbim is, amiket igazán szeretek, illetve már megvan az életcélom tanulás terén. A sok palival ellentétben akkor a negatívumaim: van egy kis túlsúly is, de már szépen adogatom is le magamról, néha tudok sértődékeny is lenni, meg gyorsan felkapom a vizet is, de ezeket is igyekszem hamar helyrehozni, mert nem szeretek haragban lenni senkivel, illetve néha lustának is tűnhetek, de megcsinálok mindent, amit kell (főzni, szerelni, takarítani, mosni, kertészkedni, kb minden megy). Szóval ha nem ijesztettelek el titeket, akkor adjatok egy esélyt.
2020. júl. 13. 09:16
 1/7 anonim válasza:
Nálunk lenyírhatnád a füvet, esetleg a kocsit is lemoshatod.
2020. júl. 13. 09:34
 2/7 A kérdező kommentje:
Ahhoz tenni kell érte, nem vagyok papucs 😉
2020. júl. 13. 09:49
 3/7 anonim válasza:
Kb a válaszoddal elárúltad milyen ember is vagy...
2020. júl. 13. 10:16
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem, idegeneknek nem teszek semmit, ehhez tartom magam 😅 Ha valaki megtetszik, összejövünk, akkor meg miért ne segíthetnék? Én erre gondoltam, ha félreértettél, akkor bocsi, nem tudom mindig a legjobban kifejezni magam
2020. júl. 13. 10:19
 5/7 anonim válasza:

Minden rendben van, kérdező

Csak viccelődnek ezek a cimbik

Kiveve a 3-as, az erdekes xd

2020. júl. 13. 12:27
 6/7 anonim válasza:

Nem, köszi.


18L

2020. júl. 13. 13:24
 7/7 anonim válasza:
Melyik városból keresel?
2020. júl. 18. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!