Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért Gyakorikérdések.hu-n...

Miért Gyakorikérdések.hu-n akarnak ismerkedni a férfiak? van Társkereső alkalmazás nem az hogy ide ki irom, hogy lányok szeretnétek ismerkedni Budapest közelében? Azért van olyan opcio a kategoriában hogy kérdezd meg többi lent?

Figyelt kérdés
Pl: Megvolt az első randink mit csináljak most a lánnyal? vagy az hogy Hogy ismerkedjek egy lánnyal? akármi de nem ilyet kell kérdezni gyakoriban hogy Valaki akar ismerkedni Budapesten? Ezen csak nevetni lehet :D hogy pár ember itt akar Csajozni vagy ismerkedni... Azért van a Társkereső pl :badoo, Jaumo,Tinder, stb.

2020. júl. 19. 13:29
1 2
 11/18 anonim válasza:
Eléggé érdekes, hogy az ilyen "miért itt ismerkedik valaki?" kérdések és "ha valaki online ismerkedik, ott már baj van" kijelentések pont a gyk ismerkedős kategóriájában születnek.
2020. júl. 19. 14:26
 12/18 anonim válasza:

9# Ennyi erővel az online álláskeresés, jegyvásárlás, útvonaltervezés is gáz. Bajok vannak, ha nem személyesen kopogsz be az irodába kezedben az önéletrajzoddal, hanem mindenféle emaileket irogatsz! :)))


Értem egyébként, mire gondolsz, én speciel baromira erőltetettnek érzem, főleg a társkeresőzést, de ha már van, kihasználom az internet, a közösségi média adta előnyöket. 1% esélyt adok neki, hátha tényleg belefutok a nagy ő-be (hogy létezik-e a billentyűzeten kívül, más kérdés)

2020. júl. 19. 14:29
 13/18 anonim válasza:

Bárhol lehet ismerkedni, ez is egy lehetőség.

Egy komment, egy gondolatmenet alapján is lehet valaki szimpatikus. Lehet belőle egy eszmecsere, v. hosszabb levelezés, v. még komolyabb is. Sokan jöttek már itt össze, nincs ezzel semmi baj az ég világon!

2020. júl. 19. 14:34
 14/18 anonim válasza:
Hát, hiszed vavy sem itt könnyebb az ismerkedés mint akármelyik társkereső oldalon. Legalább is én már ismerkedtem innen lánnyal össze. Igaz most ismét remete üzemmódban vagyok, de ami késik nem múlik. Fő a kitartás :D 23/F
2020. júl. 19. 15:36
 15/18 anonim válasza:
Ezt én sem értem. Talán mert a társkereső oldalakon látszik a kinézet és úgy nincs sikerük. Itt viszont előbb látjuk hogy milyen a személyiségük, de sajnos előbb utóbb itt is kell képet cserélni.
2020. júl. 19. 17:24
 16/18 anonim válasza:
Mert a valódi tárkereső oldalakon még válaszra sem méltatnak az önelégült hercegnők, ls itt gyakorin legalább annyival meg vannak tisztelve hogy válaszolnak nekik.
2020. júl. 20. 04:35
 17/18 anonim válasza:

Mert itt nincs fotó, és az igazi szépség belülről fakad!

Már, ha érted a belülről-t...

...,jaaa, és nem Dr. Hannibal Lecter vagyok! :D

2020. júl. 20. 20:17
 18/18 zol56 válasza:
Akkor lehetne ismerkedős rovat szerintem, ha kicsit szigorúbban vennék a regisztrációt, lenne moderalas. De ez nagyon sok plusz munka lenne. És hát müködhetne enélkül is, de nagyon sok a troll...
2020. júl. 25. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!