Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nagyon magas lányok, van,...

Nagyon magas lányok, van, akit vonz, hogy egy alacsonyabb pasival legyen együtt?

Figyelt kérdés
2020. júl. 19. 21:45
 1/9 anonim válasza:
Én nem tudom mennyire számítok magasnak (kb 175 centi vagyok) és vannak tőlem természetesen alacsonyabb srácok... De nem igazán vonz a dolog, hogy őszinte legyek.
2020. júl. 19. 21:51
 2/9 anonim válasza:
Nem igazán. 172 cm vagyok, és 172cm alatt nem igazán jönnék össze senkivel. Valahogy genetikailag belénk van kódolva, hogy az erősebb, magasabb férfiakra bukunk, mert mellettük biztonságban érezzük magunkat.
2020. júl. 19. 21:52
 3/9 anonim válasza:

Hát, aki még az ősember szintjén, vagy valamelyik borsodi zsákfaluban él, abba lehet, hogy bele van kódolva, hogy védelmezőt keressen. :D

Nekem semmi bajom az alacsonyabbakkal, nem ettől lesz valaki férfias, vagy sem.

(Privátot nem kérek, van párom. Alacsonyabb nálam 10 centivel.)

2020. júl. 19. 21:55
 4/9 anonim válasza:
Bár én fiú vagyok, én azt szeretem ha egy lány magas, hogy érezzem meg tud védeni. Szóval nem nagyon állok szóba 180 alatti csajjal bocsi! :)))))
2020. júl. 19. 22:16
 5/9 anonim válasza:
4-es mekkora egy fazon vagy te!!! :D
2020. júl. 19. 22:28
 6/9 anonim válasza:
4-es egy troll. Egyébként én sem állnék le nálam magasabb csajjal, ahogy fordítva sem. Magasra kell nőni fiúk, ez a helyzet ;)
2020. júl. 19. 22:56
 7/9 anonim válasza:
Az erő nem a magasságtól függ... Vegita is csak 164 cm..
2020. júl. 19. 23:18
 8/9 anonim válasza:
4es vagyok, ahogy észrevettem egyes embereknek magasságtól függően van egy domináns kisugárzásuk, de általában a magasabbat tartják férfiasabbnak, ha szikár is, ez tény, a youtube tele van olyan videókkal ahol a lányok elmondják, hogy minimum akkorák legyenek mint ők. Engem nem zavarna ha magasabb volna a lány, inkább a csajt zavarná szerintem. De nem ettől függ, hogy talál e párt valaki, a magasabbnak az egyéjszakásokhoz könnyebb lányt találni, sőt a csajok mennek oda. :)))) Ezt jobb elfogadni, de nem elkeseredni, mert láttam tőlem sokkal alacsonyabbakat boldog párkapcsolatban.
2020. júl. 20. 12:36
 9/9 A kérdező kommentje:
#8: Javaslom az itt kesergű "túl magas vagyok, senkinek nem kellek" jellegű siránkozókat.
2020. júl. 20. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!