Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ha nem nézek ki elég jól,...

Ha nem nézek ki elég jól, akkor sosem lehet átlagosnál kicsivel szebb barátnőm?

Figyelt kérdés
Nem vagyok izmos, nem követem a divatot. Nem járok bulizni, halkszavú vagyok. Úgy érzem ezek miatt sosem lesz olyan barátnőm aki igazán tetszik. Tudom hogy nem csak a kinézet számít, ez tényleg így van, de azért fontos az is hogy tetszen, úgy tud igazán szeretni valakit az ember.
2020. júl. 29. 14:13
 1/7 anonim válasza:

Van néhány opció.


1., Legyél nagyon gazdag.

Bár a csaj nem téged fog szeretni, legalább jól néz ki.

2., Legyél férfi.

Ne legyél felszínes, és viselkedj férfiként. Ez általában bejön a csajoknak.


Van a környezetemben olyan srác aki... Hát... Finoman fogalmazva is csúnya, és gyönyörű barátnője van. Pedig a srác nem is gazdag.

2020. júl. 29. 14:35
 2/7 anonim válasza:

Az aktuális igényeidnek megfelelő párt keress mindig, (hosszútávon) ha azt érzed kompromisszumot kötöttél az adott választásnál csak feleslegesen raboljátok egymás idejét.


Neked inkább az önbizalmadon kellene dolgoznod.

2020. júl. 29. 14:37
 3/7 anonim válasza:
Igen, az önbizalom csodákra képes. Ismerek olyat, aki inkább átlagos mint jó pasi, de határozott és van önbizalma, így akár olyan csajokat is fel tud szedni, akik kategóriákkal jobbak nála.
2020. júl. 29. 14:52
 4/7 anonim válasza:
Ha szeretnél egy szép barátnőt, azért tenned is kell. Kezdj el te is adni a külsődre.
2020. júl. 29. 18:07
 5/7 anonim válasza:
Aki ilyeneket kérdezget annak még egy csúnya barátnő sem biztos , hogy jut.
2020. júl. 29. 18:52
 6/7 anonim válasza:
Szerintem a döntő tényező itt a külső és csak az. 99.9%-a az embereknek "hasonló kategóriájút" választ magának, önbizalomtól és szociális rangtól független.
2020. júl. 30. 01:15
 7/7 anonim válasza:
Kedves kérdező, ha van kedved, én szívesen beszélgetnék. :) 19/L
2020. júl. 30. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!