Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ismerkedne valaki egy csúnya...

Ismerkedne valaki egy csúnya lánnyal?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért?

2020. júl. 30. 02:33
 1/9 anonim válasza:

Én külső alapján kezdek el valakivel ismerkedni, az kelti fel az érdeklődésem. A belseje miatt jövök vele össze/maradok vele.

Szóval én egy számomra "csúnya" lánnyal nem ismerkednék.

2020. júl. 30. 02:51
 2/9 anonim válasza:
#1 Igaz! De szerencsére mindenkinek más a csúnya! :D
2020. júl. 30. 02:56
 3/9 anonim válasza:

Ha másoknak csúnya, de nekem nem, pluszba jó a személyisége, simán.

Ha nekem tetszik, és jó a személyisége, nem érdekel ha másoknak csúnya.

Nem kérek privátot, köszi.

2020. júl. 30. 03:16
 4/9 anonim válasza:

Tegyük fel a korosztályod lennék.


>NEM< És tudod miért? Mert ha ezt mondod magadról, akkor a kisugárzásod is olyan, hogy inkább nem próbálkoznék mert sütne rólad a testképzavar.


Megjegyzem, nem azzal van a gond, ha valakinek olyan felszínes genetikai attribútumai vannak amik esetleg eltérnek a társadalmi konvencióktól (sic!), hanem láthatóan nem tudod elfogadni magadat, hisz akkor nem ezt domborítanád ki, hanem azokat a tulajdonságaidat amik pozitív énképet sugároznak.

Javaslom, ne ebből az irányból közelíts és inkább koncentrálj rá a jó dolgokra. :)


(Amúgy is szubjektív a külső, totál!)

2020. júl. 30. 06:53
 5/9 anonim válasza:
A kortól függ, amúgy igen, mert mindenkiben van érték.
2020. júl. 30. 07:13
 6/9 anonim válasza:

Szia!


Számomra nem a külső az, ami számít.

Én a személyiségét figyelem egy lánynak (És természetesen az életkorát). Mert nem mindegy, hogy egy 13 éves jön össze egy 18 évessel, vagy egy 20 éves egy 25 évessel.


Az egyáltalán nem érdekel, hogy mások "csúnyának" tartják mondjuk a barátnőmet. Szerintem aki ezt mondja, nyugodtan nézzen bele a tükörbe!

2020. júl. 30. 08:53
 7/9 anonim válasza:

Igen, lehet számomra egyrészt nem csúnya, másrészt ugyanúgy volt nem szép barátnőm, mégis szerettem őt.

24F

2020. júl. 30. 10:30
 8/9 anonim válasza:

Valószínűleg nem tud kommunikálni, mert buta, mint a tök, ezért kihalna a beszélgetés. Mellesleg bárki mással is ugyanígy meghal a dolog, amikor kiderül, hogy nem képes kommunikálni.

A külsőségekre még sor sem került, de már elbuktak.

2020. júl. 30. 18:25
 9/9 anonim válasza:
Sokan azt írják nem számít a külső ez nem igaz de számít a másik mindenkinek más a szép nem létezik csúnya nő se férfi mert mindenkinek meg van a maga párja és meg fogja találni. (ezt azért merem írni mert nekem is mondták, hogy nekem is meg van a párom csak meg kell találni évekig azt mondtam rá akkor elütötték útközben de tévedtem)
2020. aug. 1. 06:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!