Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valaki ismerkedni/barátkozni...

Valaki ismerkedni/barátkozni velem?

Figyelt kérdés

Lányok lenne kedvetek ismerkedni velem? 17/F


Nagyon sok minden érdekel szerencsére szeretek utazni, dolgozni,olvasni, sportolni.


Olyan lányt keresek akivel szívesen eltudok beszélgetni és megértjük egymást.


Ha gondoljátok nyugodtan írjatok



máj. 3. 23:54
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szeretnék. 19L
máj. 4. 00:52
 2/12 anonim válasza:

"dolgozni"


Te 17 évesen dolgozol? Olyat csak a mélyszegénységben élők csinálnak, az átlagos diákok tanulnak... kössz de részemről felejtős

máj. 4. 01:44
 3/12 anonim válasza:
merrefelé laksz?
máj. 4. 06:03
 4/12 A kérdező kommentje:

Kedves 2es iskola mellett dolgozok a családi vállalkozásba ahol rendesen megvagyok fizetve nem is mennék el szalagmunkára.


Te lehet hogy mélyszegénységben élsz de én nem


Nem tudom neked miért gond ha iskola mellet besegítek a vállalkozásba.

máj. 4. 07:31
 5/12 anonim válasza:

Ez a baj a mai fiatalsaggal hogy dolgozni nem szeret és nem is tud.

Túl kényes generáció.


Egy komolyabb fizikai munkába belehalnátok.

máj. 4. 08:42
 6/12 anonim válasza:
Ne csodálkozz, ilyen ez.a mai fiatalság! Katonáskodni másfél évig, utána megtudnák mi az a múnka! Nem mindig csak a telefont kéne, nyomkodni ugyebár!
máj. 4. 10:26
 7/12 anonim válasza:
#6 mert te ssosem nyomkodod? Megállás nélkül kemény fizikai munkából élsz?
máj. 4. 10:41
 8/12 anonim válasza:
Imádom az ilyen rabszolga mentalitásban élő embereket, akik szerint mindenki más is rabszolga kellene hogy legyen legalább egy időre. Sajnáljuk hogy te másra nem vitted, de ez nem mindenki más hibája.
máj. 4. 11:20
 9/12 anonim válasza:

Ellentétben a kérdezővel, én elmentem gyárba dolgozni tavaly nyáron. Arra tökéletes hogy tudjam hova nem akarok jutni, tanuljak és akkor valszeg nem kell zöldségeket darabolnom és csomagolnom. Megjegyezve pedig, nem élünk mélyszegénységbe, csak jó ha van pénz.


Igen érdekes hogy már azért kell megszólni a másikat mert dolgozni mer. Mert ugyebár az undorító és szánalmas tevékenység.


Látom néhány embernek nem jött meg a legújabb update az agyukba. Legalább ne híresztelnék.

máj. 4. 20:44
 10/12 anonim válasza:
Basszus már szegény kérdező! Veszekedjetek máshol! Örüljünk hogy most nem vagyunk háborúban, úgyis nemsokára leszünk.. és abba már nőket is besorolnak a hadba. Sajnálom, ha valaki ennyire ragaszkodik a régi világhoz hogy azon ahad fennt hogy egy 17 éves srác éppen nem kemény fizikai munkával keres pénzt
máj. 5. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!