Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lesz nekem valaha csajom? Hol...

Lesz nekem valaha csajom? Hol és hogyan keressek lányt? a haverjaimnak már mind van vagy volt 21/F

Figyelt kérdés

Nekem még soha nem volt barátnőm mert egyszerűen nem érdekelt régebben csak egyedül elvoltam otthon egyedül. Most pár éve kb 3 éve kezdett el érdekelni igazából ez a téma.


Azt tudni kell rólam, hogy nehezen kommunikálok. (igazából én erre gondolok hogy sajnos a beszédzavarom miatt nincs)


Amúgy pszichiáter is kezelt már pánikbetegséggel és kényszerbetegséggel. Ezek mind nehezítik nálam ezt az egészet szerintem. Ja és szűz vagyok de ezen nem lehet meglepődni amiket leírtam szerintem.



2020. aug. 2. 21:46
 1/2 anonim válasza:

Amíg a nőket, lánynak és csajnak hívod ne csodálkozz.


Kifogásokat meg felesleges gyártanod, szedd össze magad és ismerkedj. Beszélgess, ne felszedni akarj, csak ismerkedni.

2020. aug. 2. 22:25
 2/2 anonim válasza:

Ha ebből versenyt csinálsz, olyan is lesz...

Dönts el, mit akarsz valójában. Versenyt, vagy párkapcsolatot, vagy szexkapcsolatot. Ha nem versenyt (nem presztzsből kell csaj), akkor csak beszélgess egész egyszeráen csajokkal, és próbálj NEM céltudatos lenni, NEM görcsölni. A nagy számok törvénye alapján az egyik kapás lesz, lentebb, mint gondolnád.


Persze ne értelmetlen interakcióba kezdj bele (pl kovidhisztis lány, maszknélküli csókolózás rendőr előtt, kézenállva sétálás, relativitáselmélet magyarázásával udvarlás, eleve elmekenkül tőled, rendőrlány gumibotja az ő ánuszába történő feldugása, 90 év feletti lány, rendőrlánynak (máskülönben ffirendőrnek) orvostudományi- és etikai érvelés, védő nőknek és más pszichopatáknak való udvarlás, és így tovább, ezen esetek értelmetlen esetek, ezek mellőzendő esetek udvarlás tekintetében).

2020. nov. 15. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!