Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Fiatal (20 alatti) nők, benne...

Fiatal (20 alatti) nők, benne lennétek 30 feletti pasival olyan kapcsolatban, ami elsősorban értelmekről, és nem a szexről szól?

Figyelt kérdés
És ha igen, milyen férfiak jöhetnek számításba? Hány évesek vagytok, és hogy jellemeznétek magatokat?
2020. aug. 16. 01:42
 1/6 A kérdező kommentje:
*érzelmekről, bocsi. :D
2020. aug. 16. 03:27
 2/6 anonim válasza:

Érzelmeket olyanok irányába tudok mutatni, akik iránt érzek is valamit. Ezt nem lehet parancsszóra kiváltani, így ilyen szempontból értelmetlen a kérésed.

19/L

2020. aug. 16. 11:48
 3/6 A kérdező kommentje:

Miért, neked születésedtől fogva kódolva vannak az érzéseid mindenki iránt?

Na, ugye hogy nem.

Bár miért is reméltem volna, hogy ebben a kategóriában valaki értelmesen válaszoljon?

2020. aug. 16. 12:17
 4/6 anonim válasza:
Ha érzelmekről van szó, miért fontos, hogy 20 alatti legyen az illető?
2020. aug. 16. 12:53
 5/6 anonim válasza:

Kedves előző, a legtöbb nő a pénz nevű "értelemre", továbbá a kinézet nevű "értelemre" bukik. Ha te kivétel volnál, nem tiltom meg, hogy rám írj, akár puszta beszélgetés gyanánt (ha már értelem...)


Egyébként azt én is furcsállom, hogy pont azért kell egy középkorú férfinak tinilány, mert tizenéves... Ha úgy adódna, és ismeri a szüleit is, avval semmi gond nem volna... Vagy ha művészekről volna szó, akkor távban is is rendben volna, tinilányok esetén is. Ha nagykorúakról volna szó, még inkább rendben volna. Na de így... Én sem értem a kérdezőt.


És mi az, hogy 30 alatti NŐ?? Nő = felnőtt.

25 alatt senki sem felnőtt, EQ-ra, és gondolkodásmódra sem.

(Pláne gyerekek még a tinik.)

25 felett meg mikor ki válik belül felnőtté.

(A külvilágban meg nincs mérték, ezernyi tényező befolyásolja a benső értékek külső megvalósítását, pl az egészségi állapot, származás, egyéb körülmények.)

2020. aug. 17. 00:32
 6/6 A kérdező kommentje:

Őszinte leszek: ez egy teszt volt, hogy tényleg annyira használhatatlan-e ez az oldal társkereső funkciója, mint amilyennek mondják.

Természetesen ha valaki ismerkedni akart volna, nem kergettem volna el, de sejtettem, hogy értelmes nő ide nem fog írni. Csupa frusztrált, beképzelt kötekedő van itt, akiket az éltet, hogy a kérdező - vagy a többi válaszoló - minden egyes szavába belekössenek.

Köszönöm a közreműködést, már tapasztalatból is tudom, hogy ezt a kategóriát milyen színvonalú emberek látogatják.

2020. aug. 26. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!