Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Gamer lányok, egy informatikus...

Gamer lányok, egy informatikus férfi mennyire vonzó számotokra?

Figyelt kérdés
Tudom, nem ez a fő szempont, nekem egyáltalán nem lényeges, hogy hasonló legyen az érdeklődési kör, de azért valljuk be, sokaknak számít, vagy ad némi pluszt (netán mínuszt) a férfi érdeklődési köre és munkája.
2020. aug. 16. 01:48
 1/5 anonim válasza:
Attól függ hogy nézel ki :p
2020. aug. 16. 02:20
 2/5 anonim válasza:

Tud vonzó lenni, de ne az informatikus szövegével próbáljon levenni a lábamról.

Akkor vonzó, ha nem csak az-az egy témája van és nem okoskodik vele, hanem szimplán csak segít.

Előny, ha nem nyomja túl az ember és nem erőlteti, főleg nem nyersen.

23/N nem hívom magam gamernek, de napi szinten játszom.

NEM KÉREK PRIVÁTOT!!!!!

2020. aug. 16. 04:45
 3/5 anonim válasza:

Ez a személyiségétől függ. Nagyon örülök, ha közös az érdeklődési körünk, mert akkor hosszan el tudunk beszélgetni, és akár tanulhatunk is egymástól. De az informatika nagyon tág terület, és van olyan része, ami engem nem érdekel, így ez sem garancia, hogy lesz közös témánk.


Lehet plusz, de elhanyagolható szempont ahhoz képest, hogy milyen ember és külsőre vonzódom-e hozzá.

2020. aug. 16. 07:34
 4/5 anonim válasza:
Van valami jó programod szombat estére? Mert, ha nem, írok egyet😜😂
2020. aug. 16. 16:03
 5/5 anonim válasza:
A külső nagyon fontos, legyen azért jóképű, ápolt, sportos, ne legyen alacsony és elhízott. Az pozitív, hogy olyan szakmája van, amivel nagyon jól keres, így anyagilag biztonságban tudhatom magam mellette.
2021. febr. 11. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!