Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Animés, cosplayer, vagy gamer...

Animés, cosplayer, vagy gamer nők/lányok, ismerkednétek informatikus pasival?

Figyelt kérdés
2020. jún. 19. 21:16
 1/7 anonim válasza:
Én igen. De inkább az a kérdés, hogy van-e annyira jó arc, hogy én ismerkedjek-e vele?!
2020. jún. 25. 19:56
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, de nem téged kereslek, nem tetszik, ha valaki el van szállva magától.
2020. jún. 25. 20:01
 3/7 anonim válasza:

Őszintén mégis mit vársz? Infós suliban tanultam, tele volt leendő informatikusokkal, annyiféle ember volt ott a bunkótól és verekedőstől kezdve a csendes, kedves emberig. Ez az informatikus dolog nem dob rajtad semmit emberileg, de örülök, hogy végül nem privátba írtam, mert humorod az nincsen.

Nem az én bajom, hogy szerinted elvagyok szállva magamtól, mert jó arc emberekkel akarok ismerkedni. Szerintem te nem vagy az. :(

2020. jún. 25. 20:16
 4/7 A kérdező kommentje:

Örömmel látom, hogy jó emberismerő vagy.

Ja bocs, mégsem...

2020. jún. 25. 20:24
 5/7 anonim válasza:

Ooo 1es

Igazat adok🤷🏼‍♀️

2020. jún. 26. 16:48
 6/7 anonim válasza:
Szerintem az egyes nem írt semmi olyat. Írom ezt úgy, hogy nem vagyok se animés, se cosplayer, se lány, a gamer kategória az stimmel.
2020. jún. 26. 18:59
 7/7 anonim válasza:
Simp
2020. jún. 27. 04:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!