Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mik a tapasztalataitok puncs.h...

Mik a tapasztalataitok puncs.hu-ról?

Figyelt kérdés

Csak erdeklodom.Tudom hogy egy huspiac kb az egesz csak erdekel hogy ez tenyleg valos e, az erdekelne leginkabb hogy noi szemszogbol milyen ez az egesz.

Aki volt mar ilyen talalkozon vagy nevezzuk randinak,mik a tapasztalatai?

Hogyan ment ez az egesz?

Nem szeretnek vitat inditani meg semmi,csak kivancsi vagyok hogy hogy mukodik sugar babynek lenni.



2020. aug. 18. 00:22
1 2
 1/17 anonim válasza:

Szerintem elég jó

2 lányt támogattam eddig az oldalról rendszeres szexért cserébe. Nem szépítem, olyan mint prostihoz járni csak olyan jó a hölgy hogy bérletet veszel. A lányoknak is megéri mert csak tőlem kaptak 650 ezret amit diákmelóval egyetem mellett hárman se tudtak volni összeszedni összesen.

2020. aug. 18. 01:32
 2/17 anonim válasza:
Úgy működik hogy megrak valami nyugger aztán adja a pénzt. Jó szórakozást!
2020. aug. 18. 06:15
 3/17 anonim válasza:
Hogy szerinted? Fizetnek azért, hogy megjátszd magad, kész. Luxus prosti leszel
2020. aug. 18. 15:52
 4/17 anonim válasza:

Szia!


Én SugarBoy-ként tudok írni. Leírom menet közben, hogy mi lehet a kettő között különböző, hiszen férfiként én is tudom, hogy mit tennék ha a másik oldalon SugarDaddy lennék.


1. Nem rosszlányok.hu!

Bár van fent tündérke, és van fent farkangyal, az emberek többsége nem azért van fent. Nem a "szex pénzért" az ott létrejövő kapcsolatok többégének a célja!

Az SD/SB, SM/SB kapcsolatok célja, hogy egy gazdag illető válogathasson a jól kinéző, jó esetben intelligens és humoros fiatalok között, akivel általánosságban jól érezheti magát, akár villoghat is vele, cserébe nincs szerelmi kötődés.


2. Sokmindenhez kell érteni!

SugarBoy:

Egy SB az SM párja az együtt töltött idő alatt. Intellektuálisan, "minőségileg" vállalhatónak kell lenned a partnered részéről!

Ha elvisz téged egy előkelő céges koktélparty-ra, akkor el kell tudnod beszélgetni a vele egy szinten lévő kollégákkal akár szakmai témákról is, legyen az bármi. Divat, értékesítés, projektmanagement, logisztika, K+F, jogi kérdés, design, mechatronika, Customer care, biokémia, risk management, tőzsde.

SugarBaby:

Valamivel egyszerűbb lehet. Egy 45 éves férfinek kevésbé lesz kellemetlen, ha a 22 éves csinos barátnője nem tud elbeszélgetni és véleményt nyilvánítani arról, hogy a Berkshire Hathaway lekörözte a Honeywell-t és a General Electric-et a tegnapi (nem tegnap volt) market-en.

Míg fordítva, egy 40 éves nőnek kellemetlen lehet, ha a 25 éves sportos barátja nem tud elbeszélgetni a kolléganőivel a Bloomingsdale's legújabb Sau Lee kollekciójáról. (Amiket egyébként imádok, ezért az én SM-m direkt beszerzett belőlük és amikor velem van azt hordja.)


3. Sok szabadidő, vagy pontos előre megbeszélés kell!

Sugarboy:

A SugarMommy-k között ritka, mint a fehér holló az a nő aki csak szexet akarna! Nekik az kell, hogy házasság és gyerekek nélkül mehessen el akár még 40 évesen is a barátjával nyaralni, vagy üzleti útra, vagy csak vásárolgatni. Hogy újra 20 évesnek érezhesse magát, minden mást elfelejtve lehessenek örömteli boldog napjai, anélkül hogy számolni kelljen bármiféle, a családdal viszont együtt járó kompromisszumokkal.

SugarBoy-ként rengeteg utazáson veszek részt, akár Hawaii-ra, akár a Bahamákra, de akár csak egy szlovén hegyi túrára, de akár üzleti útra is, asszisztensként bemutatva.

Viszont emellett megvan a normál munkahelyem is, amit nagyon szeretek és nem hagynám ott. Viszont az egy 12 órás szállodai recepciós állás, így heti 3 max 4 napot dolgozom, illetve könnyű szabit kivenni. A munkahelyemen is tudják, hogy mivel foglalkozom a szabadidőmben. Ahogy a SugarMommy-m is tudja hol dolgozom, sőt látogatott már meg ott, ismeri ő is a kollégáimat, akárcsak én az övéit.

SugarBaby:

Ezt sajnos nem tagadhatjuk le. A SugarDaddy-k nagy része ebben friss husit, szexet lát, bármi áron. Inkább kifizetnek többet, de nem örömlányt fognak hívni, óra vagy napi díjban, hanem tényleges, félig-meddig baráti kapcsolattal egybekötve egy lányt aki könnyen szétteszi, de nem hivatásos prostituált.


4. Nyuodtan lehet válogatni!

SugarBoy:

Legalább átlagos kinézetűnek kell lenni ez tény. De nem kötelező mindenkinek igennel felelni a felajánlott kapcsolatra!

SugarBaby:

Szintúgy. Kifejezetten rondaként nem lesz SugarDaddy-d, de ha legalább átlagos a kinézeted, akkor lesz elég jelentkező, akikből válogathatsz!


5. Tévhit, hogy a SugarDaddy-k és SugarMommy-k kivénhedtek, rondák, öregek!

SugarBoy:

A legtöbb SugarMommy meglepő módon 45 év alatti, főképp inkább 30-as, kifejezetten csinos! Nincs semmilyen hibája, vagy defektje, egyszerűen csak karrierista, nem jön ki jól a komoly szándékú férfiakkal, nincs affinitása a családalapításra.

SugarBaby:

Itt nem a legtöbb, de azért kb. a fele a férfiaknak szintén maximum 55, inkább 40-es gáláns korosztály, aki nem családpárti, karrierista, így egyszerűbb megoldania ha csak illúzióként is, de kötetlenül van barátnője.


6. A piszkos anyagiak

Bár a SugarBaby-knél gyakori, hogy a SugarDaddy alkalmanként, az időtartamtól függően alkalmanként fizet. De ez a ritka, és egy valós Sugarship nem ilyen.

Az egészséges Sugarship-nél nem fizet neked, hanem költ rád! Elvisz utazni, programokra visz el, ahol mindent ő áll. Vagy elmentek vásárolgatni és ott vesz neked dolgokat.


23/F

2020. aug. 18. 23:11
 5/17 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen utolso a hosszadalmas valaszt! Erre vartam.

Meg tok sok ujat megtudtam.:))

Koszii!

2020. aug. 18. 23:25
 6/17 anonim válasza:
remek kérdező, akkor bele is vetheted magad a luxus prostik életébe! lets gooo
2020. aug. 19. 20:36
 7/17 anonim válasza:

#5/Kérdező:


Azt viszont komolyan írtam, hogy válogass!

A 4. és 5. pont nagyon fontos!


Csak olyannal menj bele Sugar kapcsolatba, akivel ingyen, rád költés nélkül is szívesen töltenél időt, ha úgy hozta volna az élet hogy kötetlenül ismerkedjetek meg!


Nekem sincs egy olyan SugarMommy-m sem, akit ne tartanék vonzónak, nem érezném magam jól vele, nem szeretnék vele lenni, ha szegény lenne!


#4 voltam.

2020. aug. 21. 17:49
 8/17 anonim válasza:

A kérdező hölgynek egyszerűbb lett volna bevallani hogy igen kell a pénz,megyek fel aranyat ásni a puncsra.

Kiváncsiság, aha persze.

2020. aug. 27. 09:36
 9/17 anonim válasza:

Akkor én is megírom a tapasztalataimat.

Tét nélkül regisztráltam fel, nem anyagi okokból.

Van elég pénzem, időm kevés, és jelenleg egy komoly kapcsolat nem fér bele az életembe.

Ha van némi szabadidőm, szeretnék magam mellé társaságot, szimpátia függvénye, hogy mire.

Persze, vannak mindenféle emberek fent, nem éppen tisztességes szándékkal, de én már a bemutatkozó szövegemben pontosítottam az elvárásokat, és azt is, hogy kik NE keressenek.

Azóta szert tettem egy ismeretségre, intelligens, kulturált férfi, rendezett háttérrel, elvált, tehát nem az asszony elől kell bujkálni, voltam vele koncerten, színházban, kiránduláson, még nem történt semmi köztünk, és pénzről sem esett szó, bár értelemszerűen étteremben és programokon ő fizet, (mégis ő a férfi) de már én is viszonoztam a kiadásait, mert volt olyan program, amire csak meghívtam, és én fizettem.

Szabadon jövünk-megyünk, az egyik barátnőmnek be is mutattam.

Ha csak ennyi marad, már az is elfogadható, és vállalható.

Persze, biztos vannak más példák is, de mindenki maga dönti el, hogy hol húzza meg a határt, milyen elvárásokat támaszt, és mikor, kinek, mire mond nem-et. Vagy igent.

Én nem bántam meg.

2023. jan. 23. 18:34
 10/17 anonim válasza:
Akkor egészségedre.
2023. jan. 23. 23:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!