Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 30-40-50 év körüli egyedülálló...

30-40-50 év körüli egyedülálló férfiak, akik sportoltok, és figyeltek a testetekre, és jobb formában vagytok, mint fiatalabb korotokban, megosztanátok-e a tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés
Privát is jöhet. Csak olyan írjon, aki szívesen cserélne tapasztalatokat sportolás, étkezés témában. Még az is érdekelne, hogy elértétek-e azt az alkatot, amelyre vágytatok, és ami nektek is tetszik? Milyen nehézségeitek vannak, és azt hogy győzitek le, vagy épp van-e most aktuális problémátok ezzel kapcsolatban. Olyan is írhat, aki csak tervezi, hogy jobb formába kerüljön, de kell neki segítség, hogy elkezdje!

2020. aug. 16. 08:46
 1/4 anonim válasza:
Pár éve kezdtem sportolni egy betegségem után. Nagyon le voltam gyengülve és kezdtem pocakosodni. Úszok, biciklizek, futok, erősítek rendszeresen, de amatőr szinten. Sokkal jobb kondiba kerültem. A pocakom lement, de izmosabb sokkal nem lettem, pedig az is rám férne. Jól érzem magam. Egészségesebben is étkezem. Több zöldséget, gyümölcsöt, kevesebb cukros és zsíros dolgot eszem, de a kalóriákat nem számolom.
2020. aug. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
74%
Én most szeretném elkezdeni. Nem szeretnék elhízni, megpocakosodni. Környékemen próbálok partnert keresni hozzá, de esélytelen. Az időmet is valahogy át kellene szabnom.
2020. aug. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam ez sokszor csak elhatározás kérdése. A súlyom és így a testalkatom folyamatosan ingadozott az elmúlt 15-20 évben. Hogy mennyire elhatározás kérdése, mi sem bizonyítja jobban, semmint hogy volt olyan időszak, hogy 7 hónap alatt 17kg-t fogytam, ami a maga korszakában tartós is volt.

Mindazonáltal van egy nem mozgós (lustulós) időszakom, egy félintenzív és egy feszes időszakom. Az elsőnél mennek fel a kilók és a centik, a másodiknál 3/- 1-2kg, de kb tartom a súlyt, a feszesnél az a helyzet, amit fentebb is leírtam, akár kétszámjegyű fogyás kg-ban.


Sok dolog függvénye, hogy valaki mennyire tartja magát karban. Ha van kérdésed (vagy bárkinek), írj; akár itt, akár priviben.


Szakértő nem vagyok, de megéltem már a kort és így a tapasztalatokat is!

2020. aug. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
31 vagyok egyedülálló és most kezdtem el sportolni. Előtte 20 évet táncoltam, de maga a testedzés része elmaradt. Szóval elkezdtem módszeresen felépíteni a kerékpár edzést, amatőr versenyzői szintet szeretnék elérni. Most ott tartok hogy rendszeresen tekerek és marha jó. Érzem a fejlődést, érzem pont ezért, hogy fokozatos, lassú de jelentős. Mivel fő élelmeim közé tartozik a nutella kávé mindenféle édesség ezért még nem értem el hogy teljesen fitt legyek. Előtte jobban ettem, most meg azzal a címszóval, hogy erősítek is bátrabban eszem. Ami kicsit kimerítő a rendszeres terhelés, de próbálom kitapasztalni. Most kezdtem ráérezni egy kicsit az erősítés ízére, de nagyon kezdő vagyok kb. 4 év után is lassan áll össze a dolog. Amúgy bizonyos tekintetbe hatalmas befejlődésrobbanásaim vannak, ahhoz képest hogy magamtól csinálom, mert kéne egy szakértő segítség rendszeres edzéshez rengeteget számít., a tudás és a motiváció is.
2020. aug. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!