Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért ilyen nehéz a társkereső...

Miért ilyen nehéz a társkeresőzés férfiként?

Figyelt kérdés

Ha a péniszedről küldesz, az a baj.

Ha nem tudsz helyesen írni, az a baj.

Ha nincs semmi a biomon, az a baj. Ha írtam, akkor meg az.

Ha normálisan kezdeményezek egy beszélgetést, az sem jó.


Hol vannak azok a nők, akik tényleg szeretnének ismerkedni társkeresőkön, nem pedig a lájkokat gyűjtik Tinderen / Badoon, vagy az Instájukat reklámozzák, visszaírnak egy normális kezdeményezésre, stb. Több mint 100 tetszikelt nőből semmi, több, mint 100 nőnek írtam, abból kb. 5 írt vissza, hogy kösz nem. Vagy amikor rendes társkereső oldalon tetszikeltem, írtam neki kedvesen, majd visszatetszikelt, de nem írt semmit. :D


Nem tudom a nők szemszögéből milyenek a férfiak a társkeresőkön, de amit látok a nőkön az az, hogy igazából vagy maguk sem tudják mit akarnak, vagy nagyon válogatósak.


Elhiszem, hogy nagyon sokan ír(hat)nak nekik, meg egyik férfi ostobább, mint a másik, vagy elegük van abból, hogy csak szex miatt írnak, de legalább azt a kevés normális férfit tisztelnék meg azzal, hogy visszaírnak. Mert amúgy tök átlagos nőkről van szó, tehát nem a világutazó/sportoló/pohár bort tartó/retusált képes nőkről van szó.


De a másik kedvencem még, amikor mindenféle kutyás/cicás/sminkelő/torzító/szemüveges filterrel kreált képeket raknak fel magukról 30-as, 40-es nők. :D



2020. aug. 25. 10:40
1 2
 1/18 anonim válasza:
Hát mivel a péniszedről felrakott fotót említed legelsőre, tovább nem is kell gondolkodnod, mért nem kellesz senkinek. Majd ha nem ez a legelső a sorrendben, és úgy sincs senki, akkor törd a fejed.
2020. aug. 25. 10:59
 2/18 A kérdező kommentje:
Írtam ilyet, hogy én a péniszemről küldök képet? Nem, általánosságban írtam az első 4 sort (lehet félreérthetően ezek szerint), mert ezeket lehet olvasni, hogy a férfiak képet küldenek a farkukról, vagy nem tudnak helyesen írni, vagy nem írnak semmit a biora, stb, hagy ne írjam le ugyanazt még egyszer. :)
2020. aug. 25. 11:14
 3/18 anonim válasza:

Ahogy elolvastam a leírásod első 4 sorát az jutott eszembe, hogy proli vagy és emiatt nincs barátnőd.

1., Senkit nem érdekel a farkad. Tudom, férfiaknak nehéz felfogni, de mi nők nem vágyunk a farkatokról készült fotókra. De tényleg. Lehet ti szívesen megnéznétek a mi idomjainkat... de ez nem kölcsönös.

2., A helyes írás alap. Nem mondom, hogy tökéletesen kell fogalmazz vagy írj... de egy "hogz vagz" és "köxi" nagyon lehangoló. Nekem ennek láttán az jut eszembe, hogy egy önéletrajzot se tudsz összedobni rendesen, ergo normális munkád se lehet.

3., Ha nincs semmi a biodba megbízhatatlannak tűnsz. Vagy olyannak, aki nem veszi komolyan a társkeresést, és leírásra se méltat.

Néha nekünk kell új témát feldobni, és baromi kínos, ha nincs miből kiindulni. A bio ezért van, és ezért kell.

4., Semmi baj a normális kezdeményezéssel. De a nőknek napi 100 üzenete jön, és nehéz válogatni. Ha egy "Szia. Hogy vagy?" üzenettel indítassz, az jó... de nem kitűnő. Nem fognak előrébb venni, mint azt, aki 15 sort írt, és rendesen bemutatkozott.

2020. aug. 25. 11:33
 4/18 anonim válasza:
Nem nehéz ismerkedni, ha tudod, hogyan kell, mik tesznek vonzóvá a másik nem szemében és képes vagy az elköteleződésre. Ha vannak céljaid, eredményeid stb, akkér pláne nem nehéz.
2020. aug. 25. 11:45
 5/18 anonim válasza:
Ha kigyúrt vagy és jóképő és gazdag nem nehéz egyáltalánn.
2020. aug. 25. 12:18
 6/18 anonim válasza:

Annyiban korrigálnám a leírtakat, hogy A SZÉP NŐK "nem tudják mit akarnak, vagy nagyon válogatósak". Az objektíven szép nők (mert bizony létezik olyan, férfiaknál is fordítva). De igazad van. Nekem ugyan visszaír 10-ből 8-9, de hiába, ha a legtöbb esetben később úgyis elakad majd valahol a kommunikáció. Akkor nem akad el, ha nagyon-nagyon kreatívan, érdekfeszítően tolod, ami bazi nagy energiákat emészt fel. Ha meg megszakad az ismerkedés valahol, akkor meg elkezded magadat hibáztatni, sz*rozni, "miért nem kellek senkinek?"-ezni, miközben rövid idő alatt nem lehet a másikat megismerni, kevés esetben kell önmagunkat hibáztatni. Távolról sem lehetünk mindig a toppon...

Én eljutottam oda 3 hónap után, hogy most már k*rvára nincs türelmem állandóan tökéletesen érdekfeszítő lenni minden egyes csajnál, úgyhogy előfordul már az is, hogy én tűnök el, mert valami úgyis félresikerülne később, akkor meg mit fáradjunk vele. Elég egyetlen oda nem illő mondat, és máris dobva vagy. Na ezért rohadt nehéz az online ismerkedés, mert minimális időt hagyunk a másik megismerésére.

2020. aug. 26. 02:47
 7/18 anonim válasza:

Előző vagyok.

Igazából az is csapda, hogyha egyszerre csak egy csajjal beszélgetsz (ami kevesebb energiát visz és jobban oda tudsz figyelni a másikra), mert ha nem lesz belőle semmi, akkor elpazaroltál egy csomó időt, akár heteket-hónapokat. És az is csapda, ha egyszerre többel beszélgetsz (főleg ha kettőnél többel), mert akkor meg az energia és az idő eloszlik többfelé, és ha a nők nem érzik a valódi érdeklődést, akkor is eltűnnek szó nélkül. Elég egy nagyon apró hiba, és máris dobnak, ez a helyzet sajnos. Viszont ez fordítva is bőven megesik ám.

Ezt csak azért osztottam meg, mert ha válaszolnak és beszélgettek néhány napot, abban sincs semmi rendkívüli, körülbelül 1-5% között van az esélye, hogy össze is fogtok jönni. És akkor a randit még nem is említettük, hogy annak is egészen alacsony a "sikerrátája". Ezek alatt szigorúan a kapcsolati célú ismerkedést értettem, a barátkozást, egyéjszakásokat vagy az egyik fél által viszonzatlan szerelmeket nem.

Szóval lehet, jobban alakult így, hátha megkímélted magad egy rakás csalódástól :) És nehogy azt hidd, hogy a nőknek több (megfelelő) lehetősége van társkeresőkön, ez egy nagy tévhit. Megfelelő jelölt nincs több nekik, mint egy hasonló kaliberű férfinak.

2020. aug. 26. 02:56
 8/18 anonim válasza:

Na még mindig előző kettő vagyok :D

Utolsó megjegyzés: ha viszont 100-ból 5-en válaszoltak, akkor viszont benned van a hiba. De ne aggódj, csak jól meg kell válogatni a köszönő szöveget és menni fog :)

2020. aug. 26. 03:05
 9/18 anonim válasza:
Akkor kedves utolso , megkerdeznem hogy mi a legjobb koszono szoveg , vagy ez alatt mit ertesz?
2020. aug. 26. 18:35
 10/18 anonim válasza:
Laza, bókolós, olyan jellegű, mintha egy kedves ismerősödhöz szólna, minimum 4-5 mondat. Ha egy mondatban van utalás a belsőre (pl. szimpatikusnak látszol) és a külsőre (pl. csinos), akkor nyert ügyed van szerintem. Nyilván a jobb nőket érdemes erősebb üzenettel megszólítani, az átlagosabbak a kevésé erősekre is fognak válaszolni ha betalál a szöveg (erre rá kell érezni, mi talál be). Én nagyjából az első két mondatban leírtak szerint szoktam írni, aztán azt szoktam variálni jobbra-balra, egyéntől függően, de mindig őszintén. Az igazi kihívás ezután jön, 2-3 napig eszméletlen kreatívnak kell lenni, ez a kritikus időtartam, ami alatt megszakadhat a kommunikáció. 3 nap múlva már nem fog.
2020. aug. 26. 23:40
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!