Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért ilyen nehéz a társkereső...

Miért ilyen nehéz a társkeresőzés férfiként?

Figyelt kérdés

Ha a péniszedről küldesz, az a baj.

Ha nem tudsz helyesen írni, az a baj.

Ha nincs semmi a biomon, az a baj. Ha írtam, akkor meg az.

Ha normálisan kezdeményezek egy beszélgetést, az sem jó.


Hol vannak azok a nők, akik tényleg szeretnének ismerkedni társkeresőkön, nem pedig a lájkokat gyűjtik Tinderen / Badoon, vagy az Instájukat reklámozzák, visszaírnak egy normális kezdeményezésre, stb. Több mint 100 tetszikelt nőből semmi, több, mint 100 nőnek írtam, abból kb. 5 írt vissza, hogy kösz nem. Vagy amikor rendes társkereső oldalon tetszikeltem, írtam neki kedvesen, majd visszatetszikelt, de nem írt semmit. :D


Nem tudom a nők szemszögéből milyenek a férfiak a társkeresőkön, de amit látok a nőkön az az, hogy igazából vagy maguk sem tudják mit akarnak, vagy nagyon válogatósak.


Elhiszem, hogy nagyon sokan ír(hat)nak nekik, meg egyik férfi ostobább, mint a másik, vagy elegük van abból, hogy csak szex miatt írnak, de legalább azt a kevés normális férfit tisztelnék meg azzal, hogy visszaírnak. Mert amúgy tök átlagos nőkről van szó, tehát nem a világutazó/sportoló/pohár bort tartó/retusált képes nőkről van szó.


De a másik kedvencem még, amikor mindenféle kutyás/cicás/sminkelő/torzító/szemüveges filterrel kreált képeket raknak fel magukról 30-as, 40-es nők. :D



2020. aug. 25. 10:40
1 2
 11/18 anonim válasza:

Sok társkereső oldalon aki nem előfizető, az nem tud írni!

Sokszor ezért tetszikel, mert ennyi lehetőség adott.

2020. aug. 27. 20:28
 12/18 anonim válasza:

10-es, talán ez a legnagyobb baj a tinderrel és a hasonló helyekkel.


Sok csaj élvezi a figyelmet és lehetetlen normálisan megismerni egymást majd eldönteni, hogy megér-e ez az egész egy randit. Normális esetben a beszélgetésnek arról kéne szólnia, hogy kinek mik a céljai, mi a hobbija, mit tanul/dolgozik, milyen fajta sorozatokat / filmeket néz, hogy viszonyul az állatokhoz, szeretne-e fiatalon gyereket vagy inkább a karrierjére fókuszál stb... Szóval olyan témák, ami alapján nagyjából ellehet dönteni hogy hasonlóan látjátok-e a világot és érdemes-e személyesen találkozni.


Pedig minden tekintetben normális srác vagyok és mégsem jön össze. Barátnőm is volt már, mind a két alkalommal hosszabb távon, szóval tapasztalatom is van kapcsolatok terén, nem iszok/cigizek/drogozok (bár mindegyiket próbáltam:D), nem vagyok előítéletes, versenyképes szakon tanulok, imádok utazni, nyitott vagyok az újdolgokra, igényes vagyok, átlagosan nézek ki, figyelek az étkezésemre és minden nap futok (nem vagyok egy atléte, ezt csak az egészségem miatt:D), sok külföldi országban jártam és sok támában jártas vagyok ergó nem unalmas beszélgetni velem, vicces vagyok (legalábbis az középsuliban osztályon kívül is sokan értékelték a humorom), "rosszfiú" vagyok (nem csinálok illegális dolgokat, de általánosban és középsuliban is a legtöbb beírás büszke tulajdonosa voltam:D). Szóval minden buzzword-nek megfelelek amit a lányok használnak, egyedül magas nem vagyok (180-nál kisebb vagyok) és nem gyúrok, szóval átlagos testem van + átlagos az arcom is.


Nekem tinderről az a véleményem, hogy srácként ha nem folyatod a nyálad egy csaj után és van hatalmas önbizalmad (amit ki is mutatsz), nem sok esélyed lesz. Biztos van aki keres komoly kapcsolatot, de szerintem a legtöbben csak szórakozásból töltik le, mert élvezik a figyelmet.

2020. aug. 28. 19:14
 13/18 anonim válasza:
Kaptál választ kérdező?
2020. aug. 28. 19:44
 14/18 anonim válasza:

Nőként is nagyon nehéz a társkeresőzés. De hogy miért, sztem azért, mert olyan, mint egy ló- vagy marhavásár. Kiteszed a fényképe(i)det és vadidegen emberek nézegetnek, méregetnek. Ha jól nézel ki, akkor lájkolnak meg írnak meg ilyesmi, ha nem, akkor így jártál.

Sztem egy internetes fórumon sokkal jobban lehetne ismerkedni, de nagy nagy meglepetésemre itt sem egyszerű(bb).

2020. aug. 29. 18:46
 15/18 anonim válasza:

12-esnek.

10-es vagyok.

Szívemből szóltál. Ahogy olvastam, elképzeltem, hogy a saját számból hangzanak el a soraid :D 90%-ban egyet is értek. Annyit fűznék csak hozzá, hogy azért sok rendes csaj is van a Tinderen és a hasonló helyeken. Őnáluk arról (is) szól a társalgás, mint amiket felsoroltál.

A "gond" a kelendőbb csajokkal van inkább, akik jó dolgukban nem tudják, mit csináljanak (de itt is akadnak kivételek!). Megismernek mondjuk téged, 2-3 napig beszélgettek, aztán később felvált valaki más, valaki jobb. Aki megteheti (nő vagy férfi egyaránt), az körül fog nézni a hatalmas húspiacon, és azt fogja gondolni: "hmm, elvileg kaphatnék én nála jobbat is!" aztán ennek hevében ugrál egyik emberről a másikra, ha úgy érzi, a jobbat is megkaphatja. Szóval mindenki a létező legjobbat keresi magának (minél szebb/jobbképű valaki, annál inkább így lesz), ezért kapkodnak jobbra-balra. Hamar ráunnak az emberek egymásra, és - ahogy mondod - nem veszik a fáradságot, hogy megismerjék egymást legalább egy kicsit.

Külön durva, hogy mennyire számít a külső és a "szintek". Mindenki pontosan beárazza magát az online húspiacon, én így látom, és ennek megfelelően fog viselkedni az ellenkező nemmel. Egy objektíve nem szép csaj mondjuk garantáltan rá fog ugrani a jóképű fickóra, aki le fogja sz*rni őt. Egy átlagos, de szép csaj már komolyan válogatni fog, egy gyönyörű csaj pedig a legjobbak között fog válogatni. Fordítva is igaz ez, a jóképű, menő pasas is le fogja sz*rni a kevésbé kelendő csajokat. A "gyengébb" fog epekedni a jobb után, ez ott a törvényszerűség.

Bizony, ennyire durván számít a külső Tinderen és társain...miközben ha bármelyikünk rábökik a volt csajára/pasijára, akkor nagy részünk azt mondaná, hogy a Tinderen nem biztos, hogy jobbra húzta volna. Tuti.

2020. aug. 30. 04:02
 16/18 anonim válasza:
Mer nincsen péz,.
2020. aug. 30. 22:45
 17/18 anonim válasza:
Hasznos infókat kaptál, kérdező?
2020. aug. 30. 23:30
 18/18 A kérdező kommentje:
#17, igen, mindenképp, köszönöm mindenkinek az építő jellegű válaszokat!
2020. szept. 9. 10:22
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!