Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Fiúk/fiatalabb férfiak! (20...

Fiúk/fiatalabb férfiak! (20 év körüli korosztály) Nektek mennyire számít, ha egy lány/fiatalabb nő a gyűrűsujjain gyűrűt hord? Mármint, ti arra gondoltok, hogy ,,biztos van valakije"?

Figyelt kérdés

Gondolok itt akár arra, hogy eljegyzett vagy házas lenne a lány/nő. Mivel általában ezt gyűrűvel szokták ,,megpecsételni,,.

Szóval, ha láttok valakit, aki mindkét vagy a bal (azt hiszem a bal kézen szokás az eljegyzési gyűrűt hordani) kézen van gyűrű a gyűrűsujjon, akkor erre gondoltok vagy egyáltalán eszetekbe sem jut, vagy úgy vagytok vele, hogy ha tényleg van valakije, akkor az majd kiderül?



2020. aug. 25. 18:39
A kérdező szavazást indított:
Nézem, de nem érdekel
Nem nézem és nem érdekel
Nézem és érdekel
Egyéb, nem fejtem ki
Egyéb, kifejtem
37 szavazat
 1/8 anonim válasza:
Nem érdekel, illetve, még jobban izgat a vadászat.
2020. aug. 25. 18:54
 2/8 anonim válasza:
Nem izgat hogy van-e gyűrűje. Ha másnem a beszélgetés közben bedobnám, hogy szép a gyűrűd... Ha úgy van szól hogy van valami ha nem akkor nem. Sokan hordanak ott gyűrűt de az nem jelent semmit.
2020. aug. 25. 19:08
 3/8 anonim válasza:
Szoktam nézni és érdekel. Ha van valakije, akkor azt tiszteletben tartom és tovább állok / nem nézek rá olyan szemmel, mint egy független lányra/nőre, aki érdekel.
2020. aug. 25. 20:04
 4/8 anonim válasza:
Egy nő akkor foglalt ha fekszenek rajta. Ősi közmondás.
2020. aug. 25. 22:17
 5/8 anonim válasza:
Számomra nincs jelentösége, ha van valkije az ugyis gyorsan kiderül. Már találkoztam több lánnyal aki egyedül volt, mégis hordot gyürüt.
2020. aug. 26. 00:11
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, többekközt azért is érdekel, mert én is hordok, de nincs senkim. (Családban kaptam alkalomra az egyiket, a másikhoz meg emlék köt.)
2020. aug. 26. 01:56
 7/8 anonim válasza:
Random, de ha tetszik az illető megkérdezem,hogy "Meghívhatlak valamire vagy a férjed már úton van?"
2020. szept. 21. 07:17
 8/8 anonim válasza:
Én szoktam nézni, és tényleg nehéz eldönteni, hogy mi van. Van, aki gyűrűt hord, de nincs senkije, más meg nem hord gyűrűt, de van valakije. Így meg elég ciki helyzetek tudnak kisülni ebből. Szerintem kötelezővé kellene tenni valamiféle jelzést azok számára, akik kapcsolatban/házasságban élnek, akár gyűrűvel, akár más módon, ha mondjuk az illető fémallergiás.
2020. okt. 4. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!