Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért buknak a lányok a...

Miért buknak a lányok a bunkó, szívtelen srácokra, miközben azt mondják, hogy nekik a belső számít?

Figyelt kérdés
Mindig minden lány azt mondja hogy sok fiúval ellenben nekik a belső számít, hogy legyen a férfi kedves, humoros, hűséges stb. Akkor ennyi erővel, egy stréber kocka is vonzó lenne számukra, de ehhez képest, a fuckboyokhoz hasonlító élettelenekre buknak, akik ha többször is megcsalják, még mindig odavannak érte. Miért csinálják ezt a lányok? Meg ha ez így van, akkor miért mondják, hogy ez és ez a belső tulajdonság számít? Létezik valamilyen tudományág, amik a nők érthetetlenségével dolgoznak?

2020. jún. 27. 14:20
1 2
 1/11 anonim válasza:
2020. jún. 27. 14:34
 2/11 Odüsszeusz92 válasza:
Mert a bunkó, szívtelen srácok izgalmasak, érzelmeket váltanak ki a lányokból és az ilyen srácok önmagukat adják, nem nyaliznak. A lányok szeretik kitűzni célként, hogy az ilyen srácokat megjavítják, úgyhogy kihívást is jelentenek az ilyen srácok nekik.
2020. jún. 27. 14:39
 3/11 anonim válasza:
Alpha hím egyszerűen vonzóbb
2020. jún. 27. 14:58
 4/11 anonim válasza:
#2 aztán szembesülnek vele, hogy nem tudják megváltoztatni a srácot és jönnek a gyk-ra sírni. :D
2020. jún. 27. 14:59
 5/11 anonim válasza:
Embere válogatja. Te miért buksz a buta kislányokra, akik a fuckboyok után szaladnak?
2020. jún. 27. 15:48
 6/11 anonim válasza:

Egyébként van igazság abban amit a #2 ír.

Volt egy barátnőm aki egy csöves munkanélküli drogos gyerekért hagyott el.

Senki, de senki nem tudta megmondani hogy mi lelte a csajt. Még a szülei is teljesen ki voltak akadva, hogy miért csinálta ezt.

A srác félig cigány volt, ez a tipikus félig analfabéta, suttyó gyerek.

Végül az lett a sztori vége, hogy a srác felcsinálta, az exem miután leellett, a gyerek le is lépett mellőle :D

A sztori amúgy azért érdekes, mert még velem volt eljártunk minden felé, külön lakásban laktunk, volt mindig pénz szórakozásra.

Igaz nem voltam tahó, nem kötöttem bele mindenkibe, nem voltam szét tetoválva, nem drogoztam éjjel az utcán a haverokkal, van végzettségem, ja és kommunikálni is tudok emberi nyelven anélkül, hogy minden második szavam a géci, fäszom, dikk stb lenne.

De mivel nem vagyok egy érdekes személyiség, így nekem ez jutott :D

(hozzáteszem a környezetemben is nagyon sok ilyen true sztorit látok, hogy értelmes normális csajok az analfabéta 8 osztályos suttyókkal kevernek)

2020. jún. 27. 16:52
 7/11 anonim válasza:
Mert gondolom tudat alatt azt látják benne, hogy "ki mer állni", "Meg meri védei a családot". Tehát, hogy ilyen dominanciát, védelmet látnak benne, hogy nem nagyon mernének vele packázni mások.
2020. jún. 28. 20:12
 8/11 anonim válasza:
Nem érzed az ellentmondást a feltevésedben? A bunkóság és a szívtelenség is belső tulajdonság, ergo akinek ez tetszik, és azt mondja, hogy neki a belső számít, nem hazudik.
2020. jún. 29. 04:14
 9/11 anonim válasza:
Emberre válogatja tiniknél a nagymenők a felkapottak ez így volt és így is van.
2020. jún. 29. 05:46
 10/11 anonim válasza:

Itt van egy videó, ami kicsit idekapcsolódhat szerintem

https://www.youtube.com/watch?v=UIOR8qHrAJw

Van benne olyan mondat is, hogy a magabiztosabb,határozottabb ember szóval az jobban vonzó. meg ilyesmik.

2020. jún. 29. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!