Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol és hogyan lenne célszerű...

Hol és hogyan lenne célszerű ismerkednem (az alábbi dolgokat figyelembe véve) ?

Figyelt kérdés

Próbálok tömören fogalmazni:

- (1) 23/f vagyok.

- (2) Erős túlsúllyal küzdök (185 cm / 120 kg) [ sok próbálkozásom volt már azért, hogy lefogyjak, jelenleg is ezen dolgozok. egyik szerettem a túlsúly szövődményei miatt hunyt el. ]

- (3) Valószínűleg a (2)-es pont miatt + azért, mert egy normális képet sem lehet készíteni rólam (nem vagyok fotogén), teljesen esélytelen az internetes társkeresés. Addig sem jutok el, hogy egy üzenetemet elolvassák, mert már előtte elutasítanak.

- (4) Kicsit zárkózott vagyok más emberek felé, ez annyiban akadályoz, hogy kell nekem egy kis idő, mire közvetlen kapcsolatot alakítok ki másokkal.

- (5) A (4)-es pontot leszámítva nyitott vagyok az új élményekre, igyekszek minden nap valami újat tanulni, új dolgot kipróbálni.

- (6) Van egy jó végzettségem és jó szakmám, szóval egy elég stabil és jól fizető karrier áll előttem, szeretem a szakmámat és meg is becsülnek benne, elégedettek a munkámmal.


Ami pedig a társkeresést illeti, annyi lenne az elvárásom, hogy legyen a lány intelligens (végzettségtől függetlenül), lehessen vele komolyabb dolgokról is beszélgetni, jól érezzem magamat mellette, külsőleg pedig nincsen semmilyen extra elvárásom, legyen átlagos.


A problémám viszont az, hogy az elmúlt 13 évben, amióta érdekelnek a lányok, csak elutasítást kaptam sorban, szóval sajnos már nehezemre esik elhinni, hogy találkozok majd egyszer egy olyan lánnyal, akit érdekelni fogok, teljesen tanácstalan vagyok a társkereséssel kapcsolatban.


2020. aug. 25. 20:38
 1/3 anonim válasza:
Nem vagyok jártas a dolgokban, de szerintem bármelyik társkereső jó lenne neked. Profilnak meg az a lényeg, hogy ne valaki idegent állíts be, add magadat. Egyébként sajnálom, ha eddig a kinézeted miatt nem tudtál párt keresni. Sokszor mondják, hogy csak a belső számít, de, ha valaki olyannal van dolguk, aki „nem szép", az már nem számít. 2020-ban egyébként szerintem az elfogadás sokat fejlődött és remélem, hogy te is rálelsz egy ilyen lányra. Hidd el, tényleg nem a külsőd számít, csak erre a másik félnek is rá kell jönnie.
2020. aug. 25. 21:31
 2/3 A kérdező kommentje:

Az a bajom az internetes társkeresőkkel, hogy sokszor még a (ez nem ítélkezés akar lenni) legrondább lányoknak is hamis énképük alakul ki a simpek tucatjaitól, akik piedesztálra emelik őket. Nagyon gáznak tartom a férfiak részéről azt a kuncsorgást, nyálcsorgatást, amit lenyomnak csak azért, hogy majd talán egyszer ágyba vihetik az xy lányt, de ehhez nagyon sok lánynak van "szerencséje".


A végén pedig akkorára nő az ego, hogy a "Hidd el, tényleg nem a külsőd számít, csak erre a másik félnek is rá kell jönnie." teljesen értelmét veszti, mert sokaknak ott vannak talonban a simpek.

2020. aug. 25. 21:40
 3/3 anonim válasza:

Bárhol lehet bármikor, akkor is mikor nem számítanál rá. A lényeg, hogy ne görcsölj rá a dologra.

Jó, lehet mindenki ezt mondja, de egyszer fogsz találni olyat, aki tényleg önmagadért szeret. Plusz te teszel az ellen ami nem tetszik magadon, és ez egy nagyon pozitív dolog!

Pár pont nálam is igaz, és régebben aggódtam ezek miatt, (igaz, néha most is) de rájöttem, hogy nem szabad mert nem éri meg.

Nem tudom, hogy mennyire értelmes volt ez a szöveg, amit itt összehadováltam neked, eléggé összeszedetlen vagyok mostanában😅.

De én a legjobbakat kívánom neked, találni fogsz valakit aki szeret, aki meg a külsőd miatt ítél el, az pukkadjon meg!:D

2020. szept. 1. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!