Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Akik ezen az oldalon ismerkedn...

Akik ezen az oldalon ismerkednek, baratkoznak, azoknak hany szazaleka gondolja ugy, hogy akar szemelyes talalkozoban is benne lenne egy ido utan?

Figyelt kérdés

En is szoktam itt ismerkedni, es ha egy hullam hosszon vagyunk, kezdemenyeznem a szemelyes talalkozast es el is mennek ra :) de ugy veszem eszre, hogy sokan csak levelezotarsat keresnek vagy ha elojon a talalkozas lehetosege, rogton eltunnek. Egy kis kozvelemenykutatast szeretnek csinalni. Ha szimpatikus az itt megismert illeto (legyen az tars vagy baratkozasi cellal torteno ismerkedes), te talalkoznal vele? Mernel vele talalkozni? :D tenyleg csak oszinten, mert sokan kepesek ravagni, hogy siman talalkoznanak innen barkivel, aztan ha ott a lehetoseg inaba szall a batorsaguk.


F25


2020. aug. 24. 22:20
A kérdező szavazást indított:
Lány vagyok - Igen
Lány vagyok - Nem
Fiú vagyok - Igen
Fiú vagyok - Nem
45 szavazat
 1/9 anonim válasza:
Kb. egy hete találkoztam egy itt megismert nővel. Aki tényleg ismerkedni akar, a személyes találkozóra törekszik.
2020. aug. 24. 22:36
 2/9 anonim válasza:
Igen, találkoznék Vele. Pont ma került szóba, sajnos úgy néz ki nem valósul meg. Nem azért mert nem szeretném.
2020. aug. 24. 22:40
 3/9 anonim válasza:
Csak ha nincs baltája. A baltások veszélyesek
2020. aug. 24. 23:01
 4/9 anonim válasza:
Attól függ. Lehet, hogy más akinek tetteti magát. Ha legalább fél éve ismerem és már videochateltünk is akkor igen.
2020. aug. 24. 23:25
 5/9 anonim válasza:

Igen. Én szeretek emberekkel ismerkedni, és ha úgy van akár egy hét beszélgetés után találkoznék bárkivel - mármint bárki olyannal, akivel tényleg lehet beszélgetni.

A gond csak az, hogy lány vagyok. Kevés lánnyal beszélgettem itt az oldalon, inkább fiúk vágynak társaságra észrevételem szerint. És szinte mindig az jön ki ebből, hogy egyszercsak az egész barátság abba megy át, hogy fel akar szedni. Sőt, volt olyan, aki tudta, hogy van barátom és gyakorlatilag el akart "csábítani".

2020. aug. 25. 07:08
 6/9 anonim válasza:
Én olyan nővel találkoztam aki igazából nem akart sem ismerkedni, sem találkozni. De végül eljött és egy szupijót dugtunk! Úgyhogy ne add fel, sokan járnak ide, és bármi megeshet!
2020. aug. 25. 08:31
 7/9 anonim válasza:

Én növelném azt a százalékot!

F.

2020. aug. 25. 08:54
 8/9 anonim válasza:
Volt már az oldalról több találkozóm, tehát nem csak mondom, hogy találkozok, ha úgy alakul. Az eltűnésről meg annyit, hogy nem az én szokásom...minden szép, minden jó, de egyszercsak ritkulnak a levelezések,( ha én nem reagáltam rögtön, mondjam meg nyugodtan, ha nem akarom folytatni,) persze, ha ő mellőzött az jó(munkára, bármi másra hivatkozva, érdekes azelőtt is dolgozott,mégis, ha nem volt mondanivalónk, akkor is írtunk), mindegy, egyszercsak váratlanul lemondta a következő találkozót. N
2020. aug. 26. 13:44
 9/9 anonim válasza:
Mivel ahogy látom,hogy trollkodnak szét egy kérdést a kretének ezért nem
2022. máj. 31. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!