Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van 1 fiú, aki nekem már 8...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 fiú, aki nekem már 8 hónapja tetszik. Nem tudom, mit érez irántam. Megkérdeztem tőle virtuálisan, de még nem válaszolt. Rengeteget sírok utána. Szerintetek van értelme, h még várjak rá? Megpróbáltam nem egyszer elfelejteni is, de nem megy.

Figyelt kérdés
Mindig reménykedem, h magától rám ír, de sosem ír.
2017. júl. 28. 12:51
 1/5 DollarDog ***** válasza:

Én azt tanácsolom hogy kérdezd meg hogy szeretne egyáltalán találkozni e veled! Ha igen akkor van esélyed nála! Hivd ki valahova beszélgessetek ismerjétek meg egymást és ha ugy van akkor kérdezd meg hogy akar e valami kapcsolatot! :D

Virtuálisan én ugy tartom kicsit komolytalan dolog valamit is megbeszélni mert sem reakcióját nem láthatod se komolyan nem lehet venni a dolgokat!

2017. júl. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszi, ez jó ötlet. De az a baj, h nem merem sajnos megkérdezni tőle.
2017. júl. 28. 12:56
 3/5 DollarDog ***** válasza:
Akkor próbálj meg vele csetelni egy keveset legalább egy szia mizu erejéig aztán ugy rákérdezel hogy amugy lenne e kedve találkozni! :D többet nem tudok tanácsolni ha kicsit félénk vagy akkor valahogy vezesd rá vagy nyiltan kérdezd meg! Nem vesztesz vele semmit Kicsit légy magabiztosabb :D és sok sikert hozzá!
2017. júl. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. júl. 28. 13:11
 5/5 anonim válasza:
Sikerült összejönni ?
2021. júl. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!