Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, ismerkedne valaki egy...

Lányok, ismerkedne valaki egy 25 éves egyetemista fiúval?

Figyelt kérdés

25 esztendős vagyok, felsőoktatásban tanulok. Gazdasági tanulmányokat folytatok, a napokban kezdődik meg az utolsó szemeszterem. A kötelességeim mellett van elég szabadidőm, és így belefér az életembe egy párkapcsolat. Vannak terveim a jövőre nézve, amelyek leginkább a munkavégzés területére vonatkoznak. Megélhetési, egzisztenciális elképzeléseim havonta változnak. Ha valaki felveszi velem a kapcsolatot, annak részletesen is tudok ezekről beszélni. Életcélom egy piacképes diploma megszerzése, egy munkahely, amely családias, és a magyar lakhatási, élelmezési költségeket fedezni tudja az elképzeléseimnek megfelelően. Végül, de nem utolsó sorban egy olyan lány, aki képes lehetővé tenni, hogy egész nap rá gondoljak, viszonozni tudja érzelmeit. Egy lányban igyekszem a belső tulajdonságai alapján kialakítani egy képet, amely lehet pozitív, vagy negatív. Külső alapján nem ítélkezem, de azért az is egy szempont. Leginkább a huszonéves korosztály érdekel, persze bármilyen korú, származású nő válaszát szívesen olvasom. Magamat egy felelősségtudatos, céltudatos, más szemszögét is figyelembe vevő embernek tartom. Ezek mellett, igyekszem odafigyelni az egészségemre mozgással. Nem dohányzom, nem iszom alkoholtartalmú italt. 181-2 cm magas vagyok. Hajam: barna, rövid. Képet tudok küldeni privát üzenetben, ha úgy alakul.

Ha még egyéb információra van szükséged, nyugodtan kérdezd meg válaszírással!



2020. szept. 3. 15:51
 1/4 anonim válasza:
Sok szerencsét!
2020. szept. 3. 16:01
 2/4 anonim válasza:

Leírás alapján szimpatikusnak tűnsz.

De az a típusú lány, amilyet te keresel szerintem nem itt keres párt. (Bár lehet tévedek)

Nagyjából hasonlít rám ez a leírás. Az egyetem, az alkohol és cigi kerülése, az ambíciók.

És pont ezért írok, mert szerintem nem itt kellene keress. Nekem nem nagyon jutna eszembe itt ismerkedni.

Ettől függetlenül remélem mégis sikerül, sok sikert :)

2020. szept. 3. 22:51
 3/4 anonim válasza:

Még én a helyedben leírnám legalább a megyét/várost is. Nálam az is eléggé számít, hogy pl. ne az ország másik felében legyen az illető.


Nem tudom mennyire lesz hatásos az itteni társkeresés, de sok sikert. :)

2020. szept. 3. 23:10
 4/4 anonim válasza:
Erre lehet nem ez a legjobb hely
2020. szept. 26. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!