Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Budapesti lányok ismerkedni?

Budapesti lányok ismerkedni?

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok, szívesen ismerkednék pozitív, mosolygós 16+ éves lánnyal. :) Nem nagyon hiszek a netes csevegésben, ezért 1 héten belül személyes találkát szorgalmazok, ha ez nincs meg akkor hagyjuk az egészet mert úgy semmi értelme sincs szerintem.

Rólam: 177cm, jelenleg 78-80kg, rövid, barna hajam van, szemüveget hordok de már csak pár hétig. Konditerembe járok pár hónapja, de a küzdősportok állnak leginkább közel hozzám.


Gazdasági szakon tanulok, szeretek pubokba, koncertekre, fesztiválokra járni. Állatbarátként van egy labradorom. Nagyon szeretek utazni és városokat bejárni, most nyárra is tervezem hogy levadászok pár olcsó repjegyet és meghódítom Barcelonát, vagy más várost ahova találok. Enyhén sorozatfüggőségben szenvedek, ennél nagyobb hibámról nem tudok..

Köszi ha elolvastad, írj ha van kedved, sokat nem veszíthetsz, max időt :)



2015. ápr. 8. 01:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Randivonal.hu

Ratalalsz.hu

Stb

Par napja neztem oket es tele vannak lanyokkal akik szivesen ismerkednek es meg szepek is. 18/L

2015. ápr. 8. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Annyira nem vagyok kétségbeesett, hogy ilyen oldalra regisztráljak, de azért köszi hogy írtad.
2015. ápr. 8. 02:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Kész üzleti terv....
2020. nov. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!