Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van olyan fiatal lány, aki...

Van olyan fiatal lány, aki tolerálja, hogy a partnere direkt pocakosra szeretne hízni??

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, 181 cm és 80 kiló körül. Ha lenne olyan lány, akit nem zavar vagy örül neki, nagyon szívesen kövérebbre híznék egy kapcsolatban. Van akit nem zavar az ilyen vagy épp örül neki??

2020. szept. 4. 15:49
 1/6 anonim válasza:

Mielőtt bárki rám írna: van párom.


Én egyébként szeretem a mackósabb testalkatot, de nekem a nagyon nagyon nagyon max egy férfin az 95 kiló (és itt megjegyzem, hogy a 95 ha csupa háj, és semmi izom/nyilván izomnál más a helyzet pl. testépítőknél).

Nem tudom miért akarsz DIREKT hízni, de tudnod kell, hogy nem egészséges.


Remélem nem így akarsz valami olyant rejtegetni, hogy nagyon szeretsz enni, de mozogni nem, és emiatt tudod, hogy csak hízni fogsz.

2020. szept. 4. 15:54
 2/6 Kerdesekkel teli válasza:

Nekem szemely szerint bejon az "apatest", nem vonzanak az izmos/vekony sracok.

20/N

2020. szept. 4. 15:58
 3/6 anonim válasza:
Férfiként kérdezem, hogy mi okból szeretnél pocakossá válni? A legtöbb férfi azért küzd, hogy ne legyen pocakja.. :)
2020. szept. 4. 15:58
 4/6 anonim válasza:
fat fetish, feeder stb...ülj le 1esc!
2020. szept. 4. 16:05
 5/6 anonim válasza:
A "direkt pocakosra szeretnél hízni " részt nincs az az isten hogy bárki tolerálja. Ha pocakot eresztesz egy kapcsolatban azt viszont bárki tolerálja aki igazán szeret. Szerintem ha tényleg szándékosan pocakot szeretnél, csak szimplán ne áruld el ezt az indíttatást,sok cseszegetéstől megkìméled magad.
2020. szept. 4. 17:25
 6/6 anonim válasza:

én is ilyen feedee srác vagyok ha van feeder vagy mutal ganing csaj írjon nyugodtan (:

20/f

2020. szept. 5. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!