Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hátránnyal indul ismerkedésnél...

Hátránnyal indul ismerkedésnél az, akinek manapság nincs autója és jogosítványa, esetleg van, de nem vezet?

Figyelt kérdés
Folyamatosan azt tapasztalom, hogy már-már alapkövetelmény ez ismerkedésnél. Tényleg muszáj lenne? Igen, butaságnak hangozhat a kérdés, de jobbra-balra ezt tapasztalom. Vagy csak rossz emberekbe futok bele?

2020. szept. 6. 20:29
A kérdező szavazást indított:
Igen, mert számít
Nem, egyáltalán nem fontos
57 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Nekem nem szempont. Nem mondom, hogy hátrány, ha tud vezetni, de nem feltétel, hogy autója legyen, nem ingyen taxisofőrt keresek.
2020. szept. 6. 20:39
 2/21 anonim válasza:
budapesten és más nagyvárosokban nem olyan fontos, de olyan helyen mint ahol én is lakok (8000 fős kisváros) itt elég nagy hátrány ha nincs valakinek jogsija hiszen az emberek többsége nem is itt dolgozik hanem 20-30 kilóméterrel arréb vagy még messzebb
2020. szept. 6. 20:42
 3/21 anonim válasza:
Akinek amiatt én kevesebb vagyok a szemében, mert nincs jogosítványom (és nem is vágyom rá, mert nincs rá szükségem), azzal én nem is nagyon akarok kezdeni semmit.
2020. szept. 6. 20:52
 4/21 anonim válasza:

2-es ne legyél már sügér! Pesten a párom 8 km-t tömegközlekedik. Ez ma is 1 óra volt neki. Ugyanez kocsival 15 perc! Mindenhol számít!


De elég tré mikor a kérdező kb párszázezres, mondjuk egy milliós tételről beszél(jogsi+autó) ami gyakorlatilag pár fizu! A nők ennél többet is simán elvárnak. Pesten egy lakás 35 milliónál kezdődik. Szóval nem értem mi ez a szarrágás a jogsival-kocsival. Mégis hogyan viszed el randizni? Gyalog hazakisérés is kb. általánosban nem tré csak... Itt az ősz, esni fog, utána meg még hideg is lesz. Minden nő vágya dideregni a megállóban...(vagy nyáron szaunázni a buszon, gőzölgő aszfalton hazasétálni...)

2020. szept. 6. 22:48
 5/21 anonim válasza:

#4 na pont ezek miatt soha az életbe nem költöznék nagyvárosba

drága a lakhatás, nagy a forgalom, sokkal több a b@lfasz ember

itt legalább nyugalom van és 20 millióért már elég fasza kertes házat lehet venni

2020. szept. 6. 23:01
 6/21 anonim válasza:

3-as, te ne akarjad meghatározni (megkeseredett) pasiként, hogy a nők teljes általánosságban elvárják-e a saját autót vagy sem, jó? Köszi.

Majd mi jobban tudjuk azt. Ennyi erővel én meg beírok egy vergődő kommentet valahova, ahol azon hisztizek, hogy MINDEN EGYES férfi elvárása, hogy a nőnek legalább D kosaras melle legyen max 60 kg-os súly mellé.

Apropó, felhívnám rá a figyelmed, hogy a nők is vezethetnek már pár évtizede, sőt még autójuk is lehet...

2020. szept. 7. 08:00
 7/21 anonim válasza:

3-as vagyok. Ártatlan bociszemekkel kérdezlek téged, 6-os: biztos, hogy nekem akartad ezt címezni??

Én pont, hogy nem értettem egyet ezzel a kérdéssel.

2020. szept. 7. 08:40
 8/21 anonim válasza:

Nyilván nem...

Elnéztem a számot, elnézést. Nem a te kommentedre illik a válasz.

2020. szept. 7. 10:12
 9/21 anonim válasza:

minden képesség, ismeret és tulajdon előny, minden hiányosság hátrány. matematikailag, logikusan, praktikusan és minden más szempontból is előnyt jelent, ha van jogsid+autód és hátrányt másokhoz képest, ha nincsen.

hogy ez a szempont kinek mennyire számít nagy súllyal az ismerkedésnél, párkapcsolatban (vagy akár munkában és a hétköznapokban), az meg egyénileg eltér.


minden ember máshogyan él és más szempontok hangsúlyosak számára. van akinek a külső számít jobban, van akinek az anyagi helyzet, van akinek a végzettség, van akinek meg egyéb szempontok.

olyanokat keress, akiknek az értékrendje és egyéb szempontjai egybevágnak a tiéddel - és felesleges azok miatt aggódni, akiknek nem felelsz meg, hiszen valószínűleg ők se felelnének meg neked.

2020. szept. 7. 11:23
 10/21 anonim válasza:
Szerintem nem. Nekem van jogsim és autóm is, barátomnak még nincs. Tudom hogy meg fogja szerezni, de ha mégsem, nekem az sem lenne gond.
2020. szept. 7. 15:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!