Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Animés hasonló érdeklődéssel...

Animés hasonló érdeklődéssel Japán felé ismerkedni?

Figyelt kérdés

Van hasonló érdeklődésű lány akinek lenne kedve ismerkedni? Animék, Japán sportautók, Kultúra stb..

Hamarosan ha minden igaz utazok Japánba másodszor, persze ideiglenesen, gimnázium után pedig a terveim szerint ott kezdenék egyetemet.

16/f



2020. szept. 6. 13:16
 1/4 anonim válasza:
Gratulálok, nagy tiszteletem !
2020. szept. 6. 13:29
 2/4 anonim válasza:

Nagyon szerencsés vagy! Én sajnos még sosem jártam ott viszont szerepel a terveim között az hogy egyszer kilátógatok oda^^

Persze előbb szeretném fejleszteni a nyelv tudásom hehe

L

2020. szept. 6. 22:18
 3/4 anonim válasza:
szia! Azt megkerdezhetem hogy hogyan tervezel egyetemre kijutni? En amikor utananeztem tul bonyolultnak/neheznek tunt a dolog, es sok lehetoseg sincsen magyarorszagrol.
2020. szept. 6. 22:28
 4/4 A kérdező kommentje:
Vannak egyetemek kifejezetten külföldieknek, angol tudással, Magyarország pedig ad 3 hónapos vízumot Japánba kezdésnek, amit természetesen azonnal meghosszabítanak hisz egyetemista vagy
2020. szept. 7. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!