Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hölgyek! valaki komolyabban...

Hölgyek! valaki komolyabban ismerkedni?? 23/f

Figyelt kérdés

Magamról annyit így első körben hogy nem iszok(max ritkán), nem cigizek, nem vagyok az a nagy bulizós. Szeretem az állatokat főleg a kutyusokat, nyuszikat. Szeretek hülyéskedni, szinte mindíg vidám vagyok.

Hűséges típus vagyok, valamint eléggé gondoskodó is.

Persze vannak hátrányaim is bőven. Nem vagyok annyira jóképű, valamint féltékeny típus vagyok, bár ez utóbbit próbálom csiszolni. Saját részről is zavar az hogy féltékeny típus vagyok, sajnos rossz tapasztalatok miatt alakult ki.

Ha valaki úgy gondolja írjon egy privátot és meglátjuk hogy hogyan alakul.


2020. szept. 10. 20:18
 1/2 anonim válasza:

Kevésbé jóképű féltékeny típusú srácok szokták a barinőjüket korlátozni, nem engedik sehova, aztán, ha elhagyja, fenyegetőzik, mert utána sokáig nem fog újra barinőt találni.

Nem mondom, h te ilyen vagy, csak általánosságban.

2020. szept. 11. 05:23
 2/2 A kérdező kommentje:

Szerintem azért én nem vagyok ennyire komoly szinten.

Csak akkor szólok bele a másik dolgába ha féltem és nem tudja mit csinál, ez főleg akkor ha fiatalabb a párom. Sok téren van tapasztalatom, sok mindent láttam hallottam, szóval már tudom mi az ami rossz ötlet. Ilyenkor szoktam jelezni esetleg, hogy azt bizony nem kellene.

Fenyegetőzni még soha nem fenyegetőztem amúgy az nem a stílusom. Nálam inkább tényleg csak a féltékenység, hogy ha sok pasival beszél, pasikkal találkozgat. De ugyanakkor bízok a páronban, ha nem ír nem az megy az agyamban hogy biztos megcsal, hanem az hogy lehet hogy alszik, dolga van, vagy valami.

De nálam ez a féltékenység kialakult, mint egy fóbia. Első barátnőimnél nem tudtam egyáltalán féltékeny lenni, hiszen bízok a másikban, ha mondta hogy egy fiú barátjával van még kicsit örültem is, hiszen akkor nagyobb biztonságban van mintha egy lánnyal sétálna este.

Szóval tényleg nem volt ilyen az alaptermészetem. Csak voltak dolgok amik sokat formálták a személyiségemet, nem mind pozitív irányba. De tényleg sokat dolgozok rajta, hogy ez legyen másképp, engem is iszonyatosan zavar hogy féltékeny vagyok szóval magam miatt is és nem csak a párom miatt próbálnék változni. Csak ugye ez se megy egyik napról a másikra.

2020. szept. 11. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!