Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Értelmes/normális lányok...

Értelmes/normális lányok vannak itt?

Figyelt kérdés

Sok jót és rengeteg rosszat hallottam erről az oldalról, de gondoltam, csak veszthetek ha nem próbálom ki. Szóval itt vagyok.

Írok egy jó részletes bemutatkozást, ez alapján szerintem bárki eldöntheti, hogy szimpatikus vagyok-e.


19 éves vagyok, de egy semmiérő nyelvi előkészítő év miatt csak jövőre megyek egyetemre. Célom az orvosi volt, de most nagyon megtetszett a gyógyszerészet (nyugisabb munka és szeretem a kémiát).

Ha tehetem és van rá lehetőség, túrázom. Az országos kéktúra Zempléni és Pilisi szakaszait kivégeztem, jövőre a Bakonyt tűztem ki célnak.

Általában zenehallgatás közben szoktam íjászkodni (jobb, mint ágyban fekve hallgatni és azon gondolkodni, hogy a kutya haragszik-e rám amiért véletlen ráléptem [megtörtént eset]).

Na a zenei ízlésem... furcsa, de ez hosszú történet. A francia hip-hopot, orosz rappet, finn rock, japán orchestrát hallgatok. Igazából minden zeném az életem egy-egy darabkáját juttatja eszembe (pl. Indila-Derniér Danse alatt történt egy rossz esemény és azóta fáj, ha hallgatom, pedig amúgy egy nagyon szép szám).

Novellákat szoktam írni, ha jön az ikhlet (elég ritka, de ha megvan akkor csak le kell írnom amit gondolok).

Nem iszok alkoholt, a kólára valahogy intoleráns lettem (értsd: fáj tőle a hasam), szóval Fuze teát vagy rendes teát iszok általában.

Nem dohányzok, sőt idegesít ha valaki tőlem 1 méterre fújja a halál szürke felhőit.

Oda vagyok a francia és koreai kultúráért, zenékért, kajákért. (addig nem halhatok meg, míg a koreai Jeju szigeti körtúrát meg nem tettem és eredeti kimcsit, samgyeopsalt nem ettem). Franciául pedig imádok beszélni.

Szeretem a Szomszédnéni Produkciós Iroda féle "sketch artistokat" (magyarul nemtudom de rengeteg ilyen angol komikus duo/csapat van).

Elég hosszú eddig bemutatkozáshoz képes,de nem baj.

Szívesen nézek filmek mellett musicaleket. Valakit idegesít, hogy énekelnek és táncolnak random benne az emberek, de nézd meg a La La Landet (vagy Kaliforniai álom magyarul) és megérted miért szeretem.

Most Breaking Bad-et nézek, de szeretem a Stranger Thingst,La Casa de Papelt, Umbrella Academit, Witcher, Rick and Morty, End of the F***cking world-öt. (kínaiul megtanulhattam volna annyi idő alatt, mint amennyit szar netflix sorozatok megnézésével pazaroltam el).

Az állatokkal is nagyon jóba vagyok. Van 2 tengerimalacom, 2 szelíd és aranyos házi nyuszim, 2 kutyám és egy kismacskám. Nagyon szeretem őket, kicsit furcsa és unalmas lenne nélkülük az élet.

Néha gépezek is, ami mostanában elég ritka, mert van tanulni való és nem olyan már videójátékokkal játszani, mint régen.

Ezek mellett pedig rengeteg dolog történt velem az elmúlt években - jó és rossz egyaránt, szóval rengeteg sztorim van.

Rendeztem filmet, háborút szítottunk az osztályommal a város 2 gimije között, Romániában első nap elvesztünk a haverokkal, legyalogoltam 25km-t betegen a Zempléni hegységben...


Egyenlőre körülbelül ennyi, a többi úgyis kiderül.

Nem fogok kertelni, elsődleges szándékom a társkeresés, viszont barátkozásra is nyitott vagyok.

Képet magamról küldök. Állítólag arcra helyes vagyok, az izmok és kocka has hiányán dolgozom szabadsúlyos edzéssel (amikor van rá kapacitásom és szabadidőm.) Valamint 177 cm magas vagyok.

Köszönöm, hogy végigolvastad, ha szimpatikusnak találtál akkor nyugodtan írj, ha pedig nem akkor további szép napot!



2020. szept. 12. 23:45
1 2
 1/13 anonim válasza:

Ha valaki erre azt meri mondani hogy nem részletes és nem alapos,én lepetézek

23F

2020. szept. 12. 23:58
 2/13 anonim válasza:
Senki nem fogja ezt végig olvasni ember. Ez nem étterem, hogy étlapot végig olvassam mi a választék, hanem ad a napi menüt(korod, hol laksz) és hozzá egy képet és eldöntöm, tetszel e vagy sem.
2020. szept. 13. 00:14
 3/13 anonim válasza:

Ne hallgass a 3-ra. Akit komolyan érdekel az végig fogja olvasni.

Őszintén szólva én is végigolvastam, mert ritka ilyen bemutatkozást látni. Mások egyszerűen odavakarnak két sort, aztán kapják a kommenteket, hogy valamivel többet írhatnának magukról, mert ez semmi. Most meg az a baj, hogy valaki tényleg időt szánt arra, hogy normálisan bemutatkozzon. Ebből is látszik, hogy komolyan szeretnél találni valakit.

Sok sikert!

2020. szept. 13. 00:54
 4/13 anonim válasza:

Szerintem ott a hiba, hogy itt próbálsz barátokat keresni.

Egy az, hogy attól még hogy itt mindenféle idióta kérdésekre próbál mindenki válaszolni még nem egészen azt jelenti, hogy a barátaid is akarnak lenni. Ez ilyen tiszta József Attila effekt.

Kettő, hogy aki nem ezt csinálja, az valószínűleg csak savazni meg oltogatni jár ide.

2020. szept. 13. 02:39
 5/13 anonim válasza:
Nem értem mit csesztetitek. Végigolvastam és nekem tetszett, hogy ilyen sok minden leköti, nekem nem ilyen izgi az életem xd
2020. szept. 13. 07:43
 6/13 A kérdező kommentje:

Valóban egy kicsit hosszúra sikeredett, de mégis jobb, mintha azt írtam volna, hogy "Szeretek enni, utazni, haverokkal lógni".

Nem az az ember vagyok aki kép/lakhely és kor alapján dönti el,hogy kivel beszélget. Az ilyen embernek a Tinder egy paradicsom, de én nem az a színvonalat céloztam meg.


Tényleg nem nekem való ez az oldal, de megpróbáltam és nem veszítettem semmit.

2020. szept. 13. 11:41
 7/13 anonim válasza:

Gondolom már záporoznak a privátok, azonban ha mégsem, szívesen barátkoznék. Azon kevés emberek közé tartozom, akiknek nem esett nehezére végigolvasni ezt a bemutatkozást, és sok közös pontot fedeztem fel kettőnkben :)

Habár pont nem az orvosi érdeklődést, mert én már a tű gondolatától is rosszul vagyok :D

Egyébként lány vagyok, de csak barátkoznék, amennyiben valóban erre is nyitott vagy, várom üzeneted :)

2020. szept. 13. 11:53
 8/13 A kérdező kommentje:
Bárcsak úgy lenne, de eddig úgy kb senki nem írt
2020. szept. 13. 13:34
 9/13 anonim válasza:

Én is végig olvastam, van jó pár közös pont is :)

Ha gondolod írj, de valószínűleg lassan fogok válaszolni...

L

2020. szept. 13. 22:15
 10/13 anonim válasza:
Végig olvastam és van pár közös pont ami rám is igaz.Ha akarsz akkor írj.
2020. szept. 18. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!