Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Melyik társkereső oldalra igaz?

Melyik társkereső oldalra igaz?

Figyelt kérdés

Melyiken vannak többségben a természetes szépségüket villantó csajok?


Szóval nem műszempilla meg 100réteg vakolat, hanem az autentikusan szép, girl next door kategória van többségben.


A Tinder nem annyira jó. Miss. Picsákkal van tele, meg dagadtakkal. A nekem tetsző nő ritka ott. Viszont a jobbra-balra húzás tetszik. Mármint hogy match-eléskor tudod meg csak h ki kinek tetszik


Igen, laza viszonyt szeretnék, mielőtt kérdeznétek.


2020. szept. 14. 21:45
 1/10 anonim válasza:
rosszlanyok.hu
2020. szept. 14. 22:06
 2/10 anonim válasza:
Sokaknak egy lány se ír vissza, pedig igényesek. Neked pláne nem fognak ha még így válogatsz is -.-
2020. szept. 14. 22:07
 3/10 A kérdező kommentje:
22:07-es szerintem nem tudod milyen nők vannak Tinderen. Sorry, de a kövérek nem mozgatnak meg bennem semmit.
2020. szept. 14. 22:18
 4/10 anonim válasza:
A dagadt, duci, pufi répaujjú, ponilovaktòl ( lanyoktol) engem is kiraz a hideg.
2020. szept. 14. 22:27
 5/10 anonim válasza:
Amúgy próbáld a goldengate.hu-t
2020. szept. 14. 22:28
 6/10 anonim válasza:
En tinderrol es badoorol is leqrtam tobb normalis csajt, sot, igazi fkalap modjara használtam ki nehanyat. Dehat igy lehet megelni :D cukik is voltak nem csak szepek szvl van ott csak turelem. Mas normalis oldal (+ami nem fizetos) jelenleg nem letezik. Probaltam az osszeset szinte. Origo randi meg, de sztem ott van fake is, viszont tobb ismerosom csajt is lattam ott szvl sztem real.
2020. szept. 14. 22:54
 7/10 anonim válasza:
Nem tudom te hol élsz, de itt ülök egy metrón. Nem zsúfolt, szellősen ülünk. 6 fiatal lányt látok csak egy szétnezéssel, akik nem “műnők”. Tessék odamenni valakihez aki tetszik és próbálkozni!
2020. szept. 15. 10:16
 8/10 A kérdező kommentje:
10:16-os, és mivel érdemes kezdeni (szó szerint?)?
2020. szept. 15. 10:27
 9/10 anonim válasza:

10:16-os egyreszt nem 1600ban elunk, hogy a vonaton stb beszéljünk idegenekkel, masreszt hogy mesz oda egy random tarsasaghoz foleg ha nem a deakon iszogatnak, harmadreszt biztos nem rohogne korbe 6 fiatal csaj meg akik veluk vannak h ez mekkora madar, 4edik meg sok a buktato pl h hol szall le a kiszemelt stb stb, raadasul rohadt creepy foleg csajkent ha egy idegen odajon.

Es ez igaz utcara is, meg az utcara kiallo es lany utan futyulgeto suttyo proli pincerekre, proli szakmunkasokra es a gorkorizo-biciklizo seggcsapkodokra.

Mire szamitanak? "Cs egy modortalan 120ezres fizetesu proli vagyok, jo fogas nem?" Xdd hihetetlen.

2020. szept. 15. 13:40
 10/10 anonim válasza:

8-as: nem vagyok fiú, nem tudom hogyan kell kezdeményezni. És mivel én totál introvertált vagyok, aki nehezen nyit, teljesen más dolgoknak örvendenék ismerkedés, leszólítás terén, mint az emberek nagytöbbsége. A neten csomó sztori van, hogy ki-hogy szólította le szíve választottját, úgyhogy olvasgass ilyensmiket. Vagy a Sikerre Hangolva nevű csatorna is jó és sok tippet ad ilyen téren.


9-es: a "6 fiatal lányt látok csak egy szétnezéssel" úgy értettem, hogy körbe nézve látok ennyit. Nem együtt, bandázva. És 1600-ban amúgy sem mehettél oda random idegenhez ismerkedni, sőt, még 1900-ben sem, mert illett először bemutatni egy 3. fél által a két embert.

Fütyülésről pedig szó se volt... kulturáltan is lehet ismerkedni személyesen, nem kell hozzá prolinak lenni vagy úgy kezdeményezni. Bírom amúgy, hogy a szingli, nőgyűlölő férfiak nagyrésze azt hiszi, hogy egy nő csak a pénzéért van a férfival, miközben most is te hoztad fel a fizetést témának...

2020. szept. 15. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!