Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek miért regisztrál...

Szerintetek miért regisztrál valaki társkereső oldalra, ha nem is akar társat keresni?

Figyelt kérdés
És ezzel megnehezítik a dolgát azoknak,akik tényleg magányosak és tényleg társat szeretnének találni,mert az ő hülyeségük miatt adják föl a ténylegesen magányos emberek az internetes társkeresést.Miért kell kiszúrni az egyedülálló emberekkel?Szigorítani kéne hogy kik regisztrálhatnak társkereső oldalakra.
2018. aug. 17. 22:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%
Trollkodás.
2018. aug. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mitol derül ki,hogy ő komoly kapcsolatot keres,ha mindenhol hazudik? Akkor derül ki,ha valaki ír egy kamu üzenetet és kiderul,hogy troll. Olyan rendszer kéne,hogy ezt el lehessen screenshotba küldeni az oldal tulajának,és hogy töröljék az acc-ját. De akkor csinál másikat...akkor meg a gépét kéne kibni,hogy ne tudjon csinálni semmit az oldalon. Sztem ez lenne egy jó kis szigorítás. 2 esély.
2018. aug. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Léteznek fizetős társkeresők.


Pl.: Elittárs


Ahol már a regisztrációért is fizetned kell vagy ha be is tudsz lépni akkor lényegében használhatatlan az oldal amíg nem fizetsz be.


A fentebb megemlített elittárson nem tudod megnézni mások képeit és még üzenetet sem tudsz írni, amíg nem fizetsz elő.


Ezzel ki lehet szűrni a komolytalanokat. Aki ténylegesen társat keres, annak nem nagy dolog havi pár ezer forintot kifizetni, aki trollkodni akar meg tovább áll.

2018. aug. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ez olyan,mint mikor egy munkahelyre fölvesznek egy dolgozni nem akaró embert,aki meg dolgozni akar éhenhal mert nem kap munkát,mivel a dolgozni nem akarók betöltötték a munkahelyeket.
2018. aug. 17. 22:59
 5/16 A kérdező kommentje:
3-as én a fizetős társkereső oldalakat betiltanám.Ugyanolyan gusztustalannak tartom azt,hogy pénzt kérnek valakitől azért,hogy társat keressen,mint azt amikor csak akkor vesznek föl valakit dolgozni egy munkahelyre ha fizet érte hogy dolgozhat.
2018. aug. 17. 23:04
 6/16 anonim ***** válasza:

Már bocs, de nem másokat kellene hibáztatnod azért, mert feladod.


Azt honnan tudod, hogy nem akar társat? Lehet, hogy akar, de ez nem azt jelenti, hogy bárkivel összejön.


Kiszúrt ki veled? Már bocs, de egy puszta regisztrálás nem kiszúrás senkivel sem. Nekem semmi közöm HOZZÁD csak mert regisztráltam valahova.

2018. aug. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Sokan az ilyen ismerkedős oldalakat és alkalmazásokat az egojuk táplálására használják, mert sóvárognak az elismerés után, azt akarják, hogy sokan kívánatosnak tartsák őket, semmi mást. Például amikor Magyarországot elkezdte meghódítani ez a Tinder nevű alkalmazás, sok női ismerősömnél láttam, és kizárólag arra használták, hogy egymásnak dicsekedjenek magukról.
2018. aug. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"Ez olyan,mint mikor egy munkahelyre fölvesznek egy dolgozni nem akaró embert,aki meg dolgozni akar éhenhal mert nem kap munkát,mivel a dolgozni nem akarók betöltötték a munkahelyeket."

Wtf?

Értelem: 0.

Rossz hasonlat. Inkább ahhoz lehet hasonlítani, amikor egy munkahelyre 100 CV-t küldenek. Ebből kiválasszák a legmegfelelőbbet.


Attól, hogy valaki regisztrál az oldalra, még te is regisztrálhatsz, meg akárhány ember is, tehát elég értelmetlen hasonlat.

2018. aug. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

# 7/ Társkereső oldalakról beszélünk vagy Tinderről? Egy ismerősömről sem hallottam, hogy társ-keresőzne ilyen célból, a tinder az más....

Elvileg azt nem társkeresésre találták ki, tudtad?

2018. aug. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kérdező. A fizetős oldalak pont azért vannak, hogy kiszűrjék az ilyen személyeket.


Az emberek pont ezért fizetnek...


A kommenteid alapján inkább magadban kéne keresned a hibát. Amúgy elárulom, hogy a szüleink és nagyszüleink nem az interneten ismerkedtek és a mai napig nem az az egyetlen opció.

2018. aug. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!