Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lenne kedve valakinek megismer...

Girlll3 kérdése:

Lenne kedve valakinek megismerni egy csúnya nőt? És nektek mitől lesz egy nő csúnya?

Figyelt kérdés

2020. szept. 18. 14:09
1 2
 1/20 anonim válasza:

Csak akkor, ha fotóval igazolod h az vagy.

Nem tudom h mitől lehet valaki csúnya. Szerintem ilyen nincs is

2020. szept. 18. 14:10
 2/20 A kérdező kommentje:
1-es vannak csúnya emberek...
2020. szept. 18. 14:11
 3/20 anonim válasza:
Mitől érzed / gondolod magad csúnyának?
2020. szept. 18. 14:11
 4/20 anonim válasza:

Én kíváncsi lennék rád!

F

2020. szept. 18. 14:13
 5/20 anonim válasza:

Nem, nem lenne kedvem megismerni egy csúnya nőt.


Az más kérdés, hogy kinek mi a csúnya.


Többször előfordult, hogy valakit csúnyának találtak az ismerőseim, szerintem meg nagyon csinos nő volt, esetleg kicsit karakteresebb arca volt, vagy nem az a klasszikus cicababa, de nekem tetszett.


És pont emiatt csak olyan nővel kezdek, aki tetszik, az már más kérdés, hogy ettől még más(ok) szerint lehet nagyon csúnya.

2020. szept. 18. 14:25
 6/20 anonim válasza:

Szerintem nem vagy te csúnya, csak rosszul alakultak a dolgaid, esetleg csalódtál pár férfiban. Nincs csúnya nő, valakinek tetszeni fogsz, biztos vagyok benne, hogy képes vagy megfogni valakit külső, belső értékeddel. Csak legyen őnbizalmad, hiszen vonzóbb egy boldogabb, mosolygós lány, mint egy szomorkás durci. Kitartás, ha tetszik neked valaki Te is kezdeményezhetsz.

Sok sikert! Szia :)

2020. szept. 18. 14:29
 7/20 anonim válasza:
Persze, dumaljunk
2020. szept. 18. 14:30
 8/20 anonim válasza:
Attol lesz csúnya ha csúnya, +ha undoritoan viselkedik es igenytelen akkor egy normal szep nobol is lehet csunya. De ha egy csunya belul rendben van meg meg egyebek akkor meg lehet relative jo nő is belole.
2020. szept. 18. 14:42
 9/20 anonim válasza:
Kíváncsivá tettél, küldesz képet? 😘
2020. szept. 18. 15:03
 10/20 anonim válasza:
Bezzeg ha csúnya pasis kérdés lenne, senki se akarna vele ismerkedni. SOk kanos hülye, azonnal ugranak, mert lyukra asszociálnak. Ráadásul ha nő írja ki a kérdést, hirtelen nem is lesz ronda, csak önbizalomhiányos.
2020. szept. 18. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!