Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Előfordulhat, hogy a csúnya...

Előfordulhat, hogy a csúnya arcom miatt fordul el szinte mindenki tőlem anélkül, hogy megismerne?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy velem nem úgy bánnak az emberek, mint a többiekkel. Másokhoz barátságosan fordulnak, velem meg tök ellenségesek már mielőtt megismernének, az megy nekik hogy megállapítsák ez meg milyen csúnya, de ha nem muszáj kerülnek inkább. Meg ha egy társaságba kerülök, kisebb társaságba iskolában mondjuk a gyógytornás csoportban, ott is mindenki szól mindenkihez de hozzám aztán senki egy szót se. Másokhoz előbb hozzászólnak mint hozzám, hozzám csak ha nagyon muszáj.

Mindez az egyáltalán nem átlagos kinézetű arcom miatt lehet? Orromat, számat mondják nagyon csúnyának.

17/F


2014. szept. 16. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Így nehéz megmondani, mert semmit nem írtál pl a viselkedésedről. Tény, hogy az embereknek elsőre szimpatikusabb, akit szépnek talál. A média sem segít sokat a dolgon. Volt egy ilyen kimutatás is, hogy életmentéskor is előre veszik a szebb embereket. Gáz.
2014. szept. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ez ilyen, én is ezt vettem észre, hogy világ életemben csak akkor találtak meg az emberek, ha kellett nekik valami. Meg én is sokszor tapasztaltam, hogy a külsőm miatt sokkal lekezelőbben, paraszt módon kezelnek, míg valaki aki jóképű kb meg se szólal és körbe van rajongva.


Ez ilyen, meg kell szokni.

2014. szept. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó humorral kompenzálható. Nekem bejönnek az ilyen fiúk, akkor is ha nem túl szép.
2014. szept. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bdrstnt ***** válasza:

csak lègy magabiztos!

látni ès èrezni rajtad ha bizonytalan vagy,legyen egy kis önbizalnad,ha határozott vagy akkor vonzóbb is leszel az emberek számára

2014. szept. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem tudom, mennyire lehetsz csúnya... De legalább te ne bántsd magad. Sok nem túl jóképű barátom van, viszont a humoruk olyan, hogy mindenki megkedveli őket.

Próbálj meg jókedvű lenni, vidám, ha beszólnak, vágj vissza viccesen.

Az emberek (tiszt. a kivételnek) megnézik az átlagosnál különbözőbb embereket. Mivel sokan nincsenek kibékülve magukkal és mások bántják őket, ezért örömmel használják ki az alkalmat, ha végre mást bánthatnak, ezzel úgymond bosszút állva azokon, akik őket sértegetik.

A másik oka az lehet, hogy egoisták. Ha szóba állnak egy általuk csúnyának vélt emberrel, akkor az leminősíti őket.

Nem tudom, mennyire érthető a lényeg...

Szóval aki téged nem ismer és még csak arra sem hajlandó, hogy legalább pár szót váltson veled és így tesz megjgyzéseket, bátran sajnáld őket, mert megkeseredett vagy rosszindulatú emberek.

Te pedig nem lehetsz olyan rossz ember, ha 17 éves létedre ilyen normálisan le tudtad írni a problémád.

2014. szept. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!